Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.04.13, 05:59   #3
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21541
Aldığı Teşekkür: 11270
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Margaret Thatcher artik yargicinin önüne cikti!.

İnananlar için en son söylenecek olanı sayın Çetin Düşlü söylemiş. "En büyük kim? Şimdi en büyük olanın huzurundasın ver hesabını verebilirsen!

Değerli dostlar inananların öbür tarafta bir hesap görüleceği konusunda ki görüşleri değişmediğinden, bizler burada görülmesi gereken hesapları öbür tarafa yollamaya kalktığımızda, öbür tarafta dava dosyalarında bir yığılma meydana gelmezmi? Öbür tarafın işini kolaylaştırma adına bazı dosyaları burada hükme bağlayıp ayağından ve tenasül uzvundan asılması gerekenleri burada assak diyorum, hemde ibreti alem olur diyorum. Mesela sonun mübarek ola dediklerimiz var onları hiç değilse ayağından assak diyorum, öbür tarafın işi hafifler gibime geliyor.