Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.04.13, 06:01   #15
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131254
Aldığı Teşekkür: 42637
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Aktif ve Pasif İnsanlar

Bütün yazilanlari simdi yeni gördüm, Tabiki böyle yanlis görüse tepkimiz olmasi lazim.

Sadece ayni görüsten diye, bir birimizi bulup, sevinmemek lazim oldugumuzuda göz önüne getirmemiz lazim.

Bu Koyun Memleketinde, halen dogrularin ney oldugunu bilmeyenler var, bilgilerimizi etrafa tasiyip, yeniden sesimizi duyurmamiz lazim!.

Komsuyu ziyaret edip, onuda bilgilendirip, oda komsusuna söglemesini tembihlemek lazim.
Cevrem Cahil diye, kendimi hapis etmisim, Memlekete ne yarari var?.

Bunlarin yaptigi, "Evlerde bulusup" iki yasinle insanlarin gözlerini boyamasi!.
Bir iki sefer, böyle Toplantilara katilmisim, sordugum sorular battigi icin, iclerinde görülmekten sakinca duyan Toplum, Gözü dönmüs Döneklere benziyorlar!.

Bunda olan Rahatsizliktan dolayi, Hürriyet veya Milliyet, yorumlarimi sergilemese bile, Yandas gazetede yeniden yazip, bunu Favorilerime alip, kontrol ediyorum.

Böylelikle Yandas Gazetede daha genis bir Toplumu bulup, Duruma aydinlik getirmeye calisiyorum, sorguluyorum.
Bazilarini Rahatsiz edersem, ne Mutlu bana, hic olmazsa birilerin akillarina O sorulari sokmus bulunuyorum!.

Maalesef Silivriye gitme durumum yok, Savasi burada cevremde verip, cevremi temiz tutmaya calisiyorum.

Dari Basiniza.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.