Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.04.13, 11:53   #60
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 6736
Mesajlar: 26,639
Ettiği Teşekkür: 102537
Aldığı Teşekkür: 146323
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)


Haftalık Burç Yorumları
(01 Nisan - 07 Nisan)
Gökyüzü bu hafta yüksek enerjinizle tüm çevrenizde hayranlık uyandıracağınıza işaret etmekte. İş hayatınızda uzun zamandır beklediğiniz gelişmeler bu hafta hızla olumlu yönde gelişebilir. Kimsenin sizi engellemesine izin vermeden sezgilerinizle ilerleyin ve kazanın. 10 Nisan’da burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi yaşamınızı olumlu yönde yapılandırmanız için güçlendiriyor sizleri. Zekice davranacak yeni fırsatlar yeni imkanlarla karşılaşacaksınız. Finansal konularda bu ayı çok akıllıca değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise, Yeni ay enerjisi ile birlikte süpriz gelişmeler söz konusu aşk yüreğinizi taçlandırıcak…
Gökyüzü sabrınızın mükafatını yaşamınızın her alanında alacağınızı müjdeliyor sizlere. İşinizle ilgili her konuda maddi manevi olumlu ilerlemeler kaydedecek ve rakiplerinizin arasından sıyrılarak bir yıldız gibi parlayacaksınız. Olabildiğince ön planda olmalı fikirlerinizi sonuna kadar savunarak hareket edin. 10 Nisan da Koç burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile enerjinizi sahip olduğunuz yetenekleri nasıl kullanabileceğinizi çok daha iyi fark etmenizi sağlayacak. Kendinizle yapacağınız yüzleşme ile sahip olduğunuz her şeye çok daha iyi sahip çıkabileceksiniz. Kendinizi yeniden keşfedeceğiniz özel bir ruhsal yolculuk deneyimleyerek ruhsal ve bedensel anlamda arınıp yenileneceksiniz…
Bu hafta iş hayatınızda süpriz gelişmeler yaşamaya hazır olun. 10 Nisan’da Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile iletişim gücünüzü ortaya koyabileceğiniz fikir proje girişimlerinizin kabul göreceği özel zamanlardasınız. Siz işten ayrıldıysanız ya da kendi işinizin sahibi iseniz ve sizin dışınızda gelişen olaylar ve kişiler yüzünden zorlanmalar yaşıyor ve umudunuzu neredeyse kaybetmek üzere iseniz bu olumlu süreci iyi değerlendirmelisiniz. Önemli ve başarılı çıkışlar gerçekleştirebilirsiniz . Yeter ki umutsuzluğa teslim olmadan kazanmak için mücadele etmeyi seçin.. Özel yaşamınızda ise karşılıklı anlayış ilişkinizi farklı ve keyifli bir hale getirecektir.
Bu hafta iş ilişkileriniz önem kazanıyor gelenekçi tarzınızdan biraz uzaklaşmayı başarabilir yenilikçi davranırsanız maddi anlamda olumlu etkiler yeni deneyimler ve destekler görebileceksiniz. 10 Nisan’da Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile duygusal hayatınızda zorlayıcı etkiler söz konusu olabilir. Kendinizi frenlemekte zorlanabilir sonrasında pişmanlık duyacağınız sözler sarf edebilirsiniz dikkatli olun. Arkadaşlarınızla eş ya da sevgiliniz arasında ki dengeyi sağlamalı ve birlikte olduğunuz insanın uyarı fikir ve görüşlerini önemsemelisiniz. Çok güvendiğiniz bir arkadaşınızın hiç te tanıdığınız gibi biri olmadığını deneyimleyebilirsiniz!

Bu hafta uzun zamandır uğraştığınız halde bir türlü gerçekleştiremediğiniz görüşmeleriniz sizin özel bir çabanız olmadan gerçekleşebilir. Kaygılarınızı bir tarafa bırakın ve ayağınıza gelen fırsatı akıllıca değerlendirin. Bu hafta dikkat etmeniz gereken konu yolculuklar ve seyahatlerde yaşanan problemler olmalı. Özellikle seyahatlerle ilgili planlarınız varsa sorunlar ve iptaller yaşayabilirsiniz. Seyahatlerinizi ay sonuna doğru yapmanız daha iyi olacaktır. 10 Nisanda Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile birlikte rakiplerinizden beklenmedik atakları ile karşılaşabilirsiniz. Hırsınızı öfkenizi kontrol altına almalı ve fevri davranışlarla karşılık vermeye kalkmamalısınız. Özel yaşamınızda ise duygusal yakınlaşmalar yeni bir ilişkinin başlamasını sağlayabilir… Aşk kapınızda….


Bu hafta duygusal hayatınızda ani gelişmeler yaşanabilir. Uzun zamandır beklediğiniz an budur belki de rahatsızlıklarınızı ifade edememiş olmanın getirdiği baskıdan kurtulmanıza yardımcı olacaktır eş ya da sevgilinizin tutumu. Kararlı olun ve rahatsızlıklarınızı ifade edin her ikiniz içinde doğruyu bulabilmek için doğru olan budur. 10 Nisanda Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay’ a kadar ruhsal anlamda sıkıntılarınızdan kurtulmak için kendinizle baş başa kalmalı ve ağırlıklarınızdan kurtulmak için çabalamalısınız. İş hayatınızda ihtiyaçlarınıza cevap veren gelişmelerle moral bulacak önemli görüşmeler planlamalarla başlangıçlar gerçekleştirebileceksiniz.. Uzun vadede istikrarlı başarı ve girişimler bu dönemin getirileri arasında sizlere.


Bu hafta arkadaşlık ilişkileriniz önem kazanıyor arkadaşlarınızın fikir ve görüşlerine önem vermeli ve söylenenleri yanlış anlamadığınızdan emin olarak tepkilerinizi kontrol etmelisiniz. Yapıcı eleştirilere açık olun ve insanların fikirlerini açık yüreklilikle dinlemeye çalışın. Özel yaşamınızda ise barış ve sevgiden yana tavır içinde olursanız istediğinizi elde edeceksiniz. Karşıt burcunuz Koç’taki yeni ay enerjisi sizleri güçlendirecek. Siz yeterki tutumunuzu olumlu yonde sürdürün. Bekar Terazi’ler aşk gönül kapınızı çalabilir…

Gökyüzü iş hayatınızda yüksek tempolu bir hafta geçireceğinize işaret etmekte. Yoğun görüşmeleriniz finansal konularda rahatlamalarıda beraberinde getirecektir. Aynı şekilde hafta boyunca aşk hayatınızda önem kazanacak. Yeni bir ilişkiye adım atabilir yüreğinizde hiç sönmeyen aşk ateşinin sahibine aşkınızı tüm coşkusu ile haykırabilir yarım kalan hikayeyi tamamlamak aşkla bütünleşmek için cesur adımlar atabilirsiniz. Kararlı olun korkularınızı keşkelerinizi ardınızda bırakın ve isteklerinizi gerçekleştirmek için yürüyün…

Bu hafta ailevi konular yakınların yaşadıkları stresli günlerin sona ermesi uyarı ve düşüncelerinizin onlar tarafından kabul görmesi sizleri bir hayli mutlu edecek başkalarının mutluluğuna vesile olabilmenin huzurunu deneyimleyeceksiniz. 10 Nisanda Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi arkadaşlarınızla ilişkilerinizi güçlendirecek daha doğrusu dostlarınızla güçlü bağlarınız daha da kuvvetlenecek ve dostlardan gelecek şanslar yakalayacaksınız. İş hayatınızda ise sorumluluklarınızın ağırlığı strese girmenize ve tartışmaya hazır bir ruh hali içinde olmanıza sebep olabilir. Dikkatli olun özellikle yönetici pozisyonunda olan insanlarla ilişkilerinizin bozulmaması için hassas olmalısınız.

Bu hafta iş hayatınızda yeni imkanlar yeni projeler için süpriz teklifler gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize güvenin ve her türlü işbirliğine yeni fikir ve projeye açık olun. Size bu teklifleri getiren insanlar neyi yapıp yapamayacağınızı bilerek hareket ediyorlar bunu bilin ve yeteneklerinizin hakkını verin. 10 Nisan da Koç burcunda ki Yeni Ay enerjisinin ardından çocuk sahibi Oğlaklar beklenmedik harcamalarla yapabileceğinizin çok üstünde yüklerle karşılaşmak istemiyorsanız bu günlerde HAYIR kelimesini kullanmalı ve çocuğunuzunda bu durumu saygı ile karşılaması için içinde bulunduğunuz durumu net bir dille ifade etmelisiniz. Aksi halde ilerleyen günlerde finansal anlamda ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz….

Bu hafta girişimler atılımlar ve önemli görüşmeleriniz için uygun zamanlar. Enerjiniz son derece yüksekken zamanı iyi değerlendirmelisiniz. Ortaklığı olan Kova’lar bu dönemde yaptırım gücünüz oldukça kuvvetli olacağından ortak kararlarda isteklerinizi kabul ettirebilir finansal anlamda beklentilerinizi yükselterek hareket edebilirsiniz. 10 Nisan’da Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi hız tutkunuzu yükseltebilir araç kullanırken dikkatli davranın bir anlık dikkatsizlik uzun uğraşlar gerektiren durumlara sebep olabilir. Özel yaşamınızda ise evli Kova’lar eşinizi anlamaya çalışarak hareket edin. Tartışmalar sizi üzecek sonuçlara sebep olabilir.


Bu hafta yaşayacağınız gelişmelerle yaşama bakış açınızı keskin bir şekilde değiştirecek geliştirecek olaylar deneyimleyebilir. Dağılan yüreğinizi toparlayıp hayatınızı yeniden yapılandırabileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. 10 Nisanda Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile birlikte özel yaşamınızda sizi tamamlayan sevgisi ile kırılan kalbinizi iyileştiren o özel insanla tanışabilir yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Haftanın son günleri dikkat etmeniz gereken tek konu harcamalarınız risk almaktan uzak durun.


Astrolog Şenay Yange
__________________

Canan Şu Anda Forumda.  
6 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.