Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.04.13, 23:21   #20
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 988
Ettiği Teşekkür: 46024
Aldığı Teşekkür: 39603
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: TC kimliği taşımaktan gurur duyuyorum.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Ne bileyim benim kafada bu kadarına basıyor
Dediklerini düşünürüm ama beni inandırman gerekiyor sanırım, kendine güveniyormusun bu konuda, ne dersin beni doğru yola getirebilirmisin
Benim Türklükle ne kadar oynarlarsa oynasınlar ne Türklükten vaz geçmeye, ne de Türklüğü yok etmeyi kafasına koymuş BOP eşbaşkanlarının arkasından gitmerye, onlara destek vermeye niyetim yok.

Ve neye inandırmaya çalışacağım seni?

Sen ki bu Cumhuriyet' in yokluk içinde yarattıkları dev bankalar ve KİT'ler yok pahasına satılırken, artık satılma sırası arazilere, dağa, taşai nehirlere gelmişken bunları desteklemişin.

Milleti camilerde dolandırmış, dolandırıcıları korumuşlar, sen yine desteklemişin.

Irak' ta 2 milyona yakın müslümanı sinek gibi katleden Amerikan askerlerine resmen dualar etmişler, onların ''İslam dünyasına demokrasi getirdiğini ve ABD ile aynı çizgide olduklarını'' beyan etmişler, sen desteklemişin.

BOP eşbaşkaı olmuşlar, dünyanın en büyük silahlı mafya teşkilatı ABD ile stratejik ortaklık anlaşması imzalamışlar, sen desteklemişin.

Dün Kaddafi ile kardeş olmuş, ertesi gün sırtından vurmuşlar, bugün de yine dün ''kardeş'' dedikleri Esad' a karşı ABD ve yahudilerin tetikçiliğini yaparken destek vermektesin.

Teröristbaşını, bebek katilini aklamış, paklamış, siyasi müzakere partneri yapmışlar ve halka rağmen onunla bu ülkenin geleceğini tayin ediyorlar, sen desteliyorsun.

Türk ve Türklük kelimelerini kullanmıyor, resmen Türklükle kavga edip, türk olmayı faşist olmakla eş tutuyorlar, sen destekliyorsun.

Sokasklarda APO posterleri ve kürt bayrakları serbestçe açılırken Türk bayraklarına yasak koyuyorlar sen destekliyorsun.

Sen bunları göre göre, yaşaya yaşaya hala bunlara destek veriyorsan ver; ki veriyorsun...

Benim işim gücüm yok da seni mi ikna edeceğim?

Sen bu halinle kal ve git BOP eşbaşkanlarını, ABD' nin stratejik ortaklarını, Apo' nun ve PKK' nin yardakçılarını destekle.

Sana bunlar yakışıyorsa devam et... Herkes kendine yakışanı yapar.

Ama asla seni ikna etmekle zaman harcamam.

Böyle kal sen!