Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.04.13, 08:17   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Akil olduğu iddia edilen adamlar iş başında

AKİL OLDUĞU İDDİA EDİLEN ADAMLAR İŞ BAŞINDA.

Şimdi şu Gazete ve Dergilere akil adamlar diyerek resimleri konmuş kişilere bir bakınız! Sermayeleri, sahip oldukları holding'leri ile yazdıkları yazıları, fikir ve düşünceleri, medyatik oluşları nedeniyle yüzlerini hemen hemen tanımayan yok gibidir.

Bu resimlerini gördükleriniz AKP başbakanına akil adamlar adı altında bağlanmış, başbakanlığın dikte ettireceği konuları, hem AKP oydaşları hem muhalif olan kurumların saflarında olanlara şirin göstermek, bölünme Anayasa'sı, başkanlık sistemi, Türklüğün, Türk milletinin, Türkiye Cumhuriyeti ibaresinin devlet hayatından çıkarılmasının propağandasını yapacak ve halka şirin göstermeye çalışacaklardır.

Akil adamların içinde telakki edilen ama bize göre akıllı olmayan sadece bir oyunun figüranı olarak görev yapıp, belli çıkar hesapları içinde olacak bu insanların büyük bölümü teker teker tahlil edildiğinde Türkiye'ye ne vermişler? Ne almışlar? muhasebesi çok daha iyi yapılmış olacaktır.

Bize göre akil adamlar diye bir kurul olmaz. Hangi ölçüler, hangi kriterler temel alındığında bu insanlar sizden, benden, ondan daha akıllı ve akil olacaktır. Akıl konusunda uzman olanlar diyor ki; Dünya'da hiç bir insanın aklı bir diğerine eşit değildir. Tüm insanların aklı ve melekeleri birbirine eşit değildir. O açıdan akil adamlar diye bir kurul olamaz.

Belli mesleklerde kendini uygulamaları, projeleri ile kabul ettirmiş farklı meslek guruplarından oluşan komisyonlar olur, aynı meslek sahiplerinden bilirkişi kurulu olur, hiç mesleği olmayan ama bir beldede yaşayan, o belde hakkında söyleyecekleri olan halktan, halk kuruluşları olur, belde belediye başkanlarını fikirleri ile yönlendirir. Bütün bunları anlarız ama akil adamlar denilen adamları anlamakta sorun yaşarız. Böyle bir kurul olmaz.

Bu insanlara buradan çağrımız olsun. Akıllı olunuz! Sermayelerinizi, şanınızı şöhretinizi, dünyalığınızı düşünerek, dini ve siyasi egolarınızı tatmin ve tatbik adına Türkiye Cumhuriyeti devleti ve Türk milletine hayrı olmayacak oyunda, figüran olma halinden vazgeçiniz. Hoş vaz geçmeseniz de, ziyaretine gideceğiniz Türk milleti bireylerinin sizlere söyleyecekleri olacaktır. Utanacaksınız, bu işe bulaştığınıza bin pişman olacaksınız ve yaftalanacaksınız.

Bu ülkede ben gaflet ve delalet hatta hıyanet içindeyim demeyen, işbirlikçi olduğunu, mandacılara ülkeyi pazarlamaya çalıştığını açık açık ifade eden, BOP eş başkanı olduğunu söyleyerek yaptıklarını pekiştiren, Türk düşmanı imam Recep Tayyip Erdoğan'a figüran olmayınız!

10.04.2013
Mustafa Akten
 
 
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.