Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.04.13, 12:31   #389
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Bugün 12 Nisan 2013, Banemin iyi günler diler...

Güneşli bir gün bugün ve insanın içi kıpır kıpır oluyor. Havadandır, havadan...

Yoksa gazeteyi açıp okuduğu ilk haber Karayılan denen yılan soyunun teklifini gören biri nasıl bunları hissedebilir ki? Şerefsiz, İmralı olarak bahsedilen ama yılanın başının kaldığı yer olan ve asıl adı Bebek Katili olan dürzü ile bağlantılarının iyi olmadığını, haberleşmek için 10-15 günlük bir süre geçtiğini söylemiş ve Kandilden bir heyetin de İmralı ile görüştürülmesi gerektiğini eklemiş...

Başbakana müracaat et canım... Sizi asla kırmaz. Çünkü birleştiğiniz paydaların başında bu Laik Cumhuriyetin yıkılması geliyor. Aynı kaba edenler olarak anlaşmanızda bir engel olmadı şimdiye kadar, bundan sonra da çıkmaz...

İzmit belediye meclisi üyesi AKP'li Ali Yılmaz isimli meymenetsiz (resmini gördüm, valla meymenetsizin biri), isimlerinin önlerine TC yazanlara WC yazmalarını önererek aklınca kafa bulmuş...

Yorgo isimli bir feys kullanıcısının verdiği cevaba bittim...
"Gerek yok, ağzınıza sıçarız"...

Buna eklenebilecek bir şey bulamadım, sağolasın Yorgo kardeş...

Cimbom Real'e 3 çekti. Seyricisi dört dört diye tribünleri yıktı. Ehh! Real Madrid'e karşı oynuyorsun ve seyircini "dört, dört" diye bağırtabiliyorsan başarmışsın demektir. Yarı finale çıkamadın ama canın sağolsun...

Fener ise İstanbul'da yakaladığı avantajı iyi değerlendirdi ve tarihinde ilk kez yarı finale çıktı. Tebrikler...

Bu maçtan çıkarılacak ders ise; İtalyan takımlarının maçını kesinlikle İtalyan televizyonundan seyredilmemesi gerektiği. Kardeşim o spiker denen dümbük 1 saniye susmaz mı ya? Bir nefes al, bir yudum su iç, motoru azıcık soğut. Ne gezer!.. Herif resmen kafamı ütüledi...

Şahan Gökbakar (İvedik), Atilla Dorsay'ın Emek sinemasının yıkılmasını protesto ederek artık köşe yazarlağını bıraktığını açıklamasına çok sevinmiş...

Ben de, senin sevindiğine sevindim. Seni neden sevemediğimi, filmlerinden veya programlarından neden iğrendiğimi bir türlü anlatamıyordum. Sağolasın nedenini sen özetlemişsin.
Sinemanın duayeni Atilla dorsay gibi bir eleştirmeni kaybetmenin acısını sen ve senin gibi hödükler anlayamazdı zaten, anlamamışsın da...

Ben günüme geri döneyim. Politika, spor, magazin ile sınırlı değil tabi ki günün içinden geçenler. Çok daha güzel ve içaçıcı şeylerde vardır muhakkak.

Onlara da selam olsun...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.