Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.04.13, 17:34   #10
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131128
Aldığı Teşekkür: 42553
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Şehit ablasının ‘Akil Adamlar’ tepkisi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Sevda Mesajı göster
Ben de ReaL gibi, Hülya Koçyiğit'in zırvalamasına takıldım.

"Onlar" derken kimden bahsediyor acaba? Ciddi ciddi beyni sulanmış. Utanmamış bu zırvalamayı bir de şehit ailesinin evinde yapıyor. Sopayla kovalanmadığına şükretsin densiz.

Yandas bir gazetede yaptigim yorumu buraya aktariyorum.
Yandas gazetede yorumumu yapmamin sebebi, duymayanlarda duysun, bilmeyenlerde Kabus gecirmeye baslasin diye.

Alıntı:
"Akil insanların rolü kaygıları gidermek?.
Baslikta yazdigim gibi, Kimin kaygilarini giderecekmis?.Bir A-Kil insan, Sehit veren Aileyi Ziyaret edipte, agzindan, Terörist olarak bildigimiz, Geberen Cocuk Katillerinide Sehit olarak adlandirirsa, Rüzgarin nereden geldigi acik olarak belli oluyor!. Ergenekon Davasinda oldugu gibi, Koca Milletin serefinle oynayip, Sahtekarlari, Hirsizlari, Cocuk Tecavüzcülerini sakli tanik olarak kullanip, Kendi adamlarinin oturdugu Mahkemelerde Askeriyeye vurgun yapiyorlar, Teröristleride simdi Sehit ettiler.
Bildiginiz gibi, yandas gazeteler, tek tarafli calisir!.

Milliyet gibi veya Hürriyet gibi gazetelerde yorumlarim silinmis olsa bile.
Bu gazetede yorumlarimi yapiyorumki, bilmeyenlerde baska görüslerle tanisip, kendi görüslerini yeniden düsünsün diye.

Maalesef bu yandas gazeteden alinti yapmak yasak oldugu icin, sadece kendi yorumumu buraya aktardim!.

Tabiki yandas gazetedede benim yazdiklarimdan rahatsiz olanlar var, "Ne Mutlu Bana".

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.