Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.04.13, 21:11   #10
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Kanser Hastası Kız Bakanı Fena Tersledi..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Muradyum Mesajı göster
Eleştiren arkadaşlarım,

Siz hiç kanser oldunuz mu?.Ölümün soğuk eli her zaman ensenizde oldu mu?..

Çaresizliğin,bir ölüye bakar gibi acıyan gözlerin o anlatılamaz ağırlığını duydunuz mu?.Tanrı korusun.

Ben çok sevdiğim bir yakınımda yaşadım bunları:uçan kuş'tan,zakkum bitkisinden,benzer hastası olan herkesten yardım bekledik.

Bakan kıza,AKP'nin bir mahalle örgütü üyesinin yakını gibi baksaydı ya,para vereceğine...

Geçmiş olsun kızım...

Kanserden ben canımı kaybettim Muradyum. Bunun dışında her gün bu tür insanlarla haşır neşir haldeyim ve onların çaresizliklerini çok yakından görüyor, çaresizliklerinden dolayı da kahroluyorum.

Benim ve ReaL'in yaptığı eleştiriye eleştiri getirmeden önce lütfen neye ve ne için eleştiri getirmişiz tam olarak okuyun, okuyun ki karşınızda öcü gibi olmayalım.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
16 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.