Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.04.13, 21:33   #18
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Kanser Hastası Kız Bakanı Fena Tersledi..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
@Lale

Kızın parayı almasına içerleniyorsan dikkat et kız para istemiyor ilaçlarını getirtmek için yardım istiyor.. Parayı almasınada ben şaşkınlığına veriyorum...

@Real

Ağabey kameralar önünde olup olmaması bir şey değiştirmezdi ki.. Kızın burda incinen bir gururu var.. para verilecekse bile bunu gizli yapmalıydı bakan olan şahıs.. hadi onuda geçtim üstüne atarlanır gibi "çok para o düşürme" gibi bir tavsiyede bulunması olaya tuz biber ekiyor.
Sami yazmış, SGK kanser ilaçlarını karşılıyor. İhtiyacı olan yurtdışından olan bir ilaçsa, Türkiye'de yurtdışındaki ilaçların birçok benzeri oluyor. Doktoru onu elbette bu konuda daha iyi aydınlatır.

Anlamadığın bir şey var, ben kız para istiyor demedim. Tabii ki istemiyor. Bakan da oraya kıza para vermek için gelmemiş zaten, birden adamın önüne atılınca, bakan da içgüdüsel davranmış. Bu davranışın yanlış olduğunu ilk mesajımda belirtmiştim zaten. İyi izle videoyu, kız istemiyor gibi görünse de, kabul ediyor parayı. Sonrasında ise kameralar giriyor devreye ve kızın aklı başına geliyor.

Ben burada bakanın savunucusu değilim elbette, sadece videoda ne gördüysem onu kritize ediyorum. Kızın hastalığı, neler çektiği, nasıl evrelerden geçtiği, vücudunun nelere katlandığı ve o esnada nasıl tahribat gördüğü... bunlar hakkında sanırım az çok da bilgim var Ama konu o değil, konu davranış biçimi.

Konu başlığına bakınca zaten konuya ön yargılı girmemek mümkün değil.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.