Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.04.13, 22:25   #27
aakinaksoy
Tam Üye

aakinaksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 9
Ettiği Teşekkür: 10045
Aldığı Teşekkür: 3147
Rep Derecesi : aakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kanser Hastası Kız Bakanı Fena Tersledi..

Keşke kaynak göstereceğim yeri kopyalayıp buraya aktarabilme yeteneğim olsa idi. Ancak sanırım bir arkadaşım bunu benim yerime yapar ve konuya birazcık olsun ışık tutar.

www.eczacınınsesi.com/yon=orta&s=2&sayfa=22

Eczacının sesi sayfası Cağdaş Eczacıların oluşturduğu bir sitedir.

Oradaki Haber: Eczacının sesi/Haber
01-04-2013 Kanser haftası nedeniyle CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel
(Benim notum; Milletvekili olmadan önce TEB Türkiye Eczacılar Birliği Genel Sekreteri görevini yapıyordu.)

''Piyasada bulunmayan kanser ilaçlarının SGK tarafından ödenmediğini belirterek, hasta vatandaşları kaçak ilaç satan karaborsacıların kucağına itildiğini söyledi.''

Bende çok iyi biliyorum ki sürekli olan kanser ilaçlarındaki bu sıkıntı Hükümetin bilerek yanlış politikasından kaynaklanmaktadır. Hükümetin sağlık politikasını daha uygun bir zamanda sizlerle irdelemek çok büyük arzum.

Katkıda bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.