Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.04.13, 22:29   #28
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161511
Aldığı Teşekkür: 177610
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Kanser Hastası Kız Bakanı Fena Tersledi..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Muradyum Mesajı göster
ReaL,Senin için ve gerçekten ilk 10-15 saniyelik bölümünü izledim.

Kız,Bakan'a,"Tedavi sürecine bağlı,ona göre değişiyor" diyor.Sizce bu bir dilenci girişi midir.

Bizim zamanımızda dilenciler:-"Allah ne muradınız varsa versin,başınızın gözünüzün sadakası olsun..." derlerdi.

Bu tartışmalarımız bu kızımıza yazık ki,bir yarar sağlamayacaktır.

Yani beni söylemem ile izledin öyle mi? Oysa ben iki kez izledim, şimdi dönüp bir daha izledim..

26 saniyelik bölümde Bakan tam 5 kez parayı düşürme diyor.. Bunun sebebini sordum, yanıt gelmedi..

Çünkü verilmesi gereken yanıt belli.. Aklen malul sanılıyor..
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
Şimdiye kadar kaç tane dilenci bakanın dibine kadar sokulabilmiş ki. Bakanın o kız hakkında ne düşündüğünden ne kadar eminsiniz. Aklını mı okudunuz?
Bu kız sokulabiliyorsa, herkes sokulabilir. Güvenlik zaafiyetini kendileri sorgulasın.. Tabi halktan korkuyorlarsa, bu ayrı bir konu..

Hastanelerde, bu tür para dilenen çok insanlar var. Kimi sağır, dilsiz numarası yapıp, boynuna bir tabela asar, o tabelada kızının, oğlunun bilmem ne hastası olduğu yazar. Yer de hastane ya, millet küçük küçük yardımlar yapar..

Emin değilim elbette.. Ama aklım da var.. Defalar kere "parayı düşürme" demesinden başka bir mana çıkmaz...

İlla da AKP eleştirilecek ise o kadar eleştirilecek konu var ki. Eleştirmek ile bitirilmez.. Ama bu konuda eleştiri getirilecek pek birşey yok..

Yazılanların tam okuyup, anlayıp ona göre yanıt verin ki, defalar kere aynı şeyi papağan gibi tekrar etme durumu oluşmasın.

Zaman zaman herkes akıl okuyabilir, akıl mı okudunuz derken, bunu sen de yapmışsındır Cadıı. Üstelik saptamaların olmadan da yapmışsındır. En azından benim
saptamalarım var..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.