Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.04.13, 22:37   #32
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75972
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kanser Hastası Kız Bakanı Fena Tersledi..

"Hastaneden yeni çıktım, Allah rızası için bir yol parası..."

Çoğumuz bu üstteki cümleyi duymuşuzdur. Pek çoğuda bildiğimiz gibi sahtekardır.

Olayı kömüre, sosyal devlete falan bağladınız ve bu noktada haklısınızda, ama video da kızın ben toplumsal bir kurtuluş için konuştuğuna şahit olmadım. Kendi bireysel kurtuluşu için sağlıkla ilgisi olmayan birini, sırf bakan olduğu için yakalamış ve bir şekilde torpil istiyor...

Bakan ise cebine sıkıştırdığı parayla başından savmak istiyor. Önce başarılı da oluyor ve kızdan uzaklaşıyor...

Sonrasında kız tekrar ulaşıyor ve yarasına merhem olmayacak parayı iade ediyor ve o sözleri sarfediyor...

İlk yaklaşmasında ne bir protesto var, ne de genel bir istek...

Burada herkes herkesin ne olduğunu az veya çok biliyor. Bu hükümetin icraatlarını ne kadar desteklediğimizde dahil bunlara.

Burada doğru bulunmayan bakanın tavrı olduğu kadar, kızın da tavrı. Orada sarfettiği ilk cümlelerde, ne diğer hastalardan, ne sistemden bir şikayeti yok ve sadece kendi için bir şey istiyor...

Sanırım bu gözden kaçırılmakta...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.