Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.04.13, 22:46   #35
Say What
Üye

Say What - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 3
Ettiği Teşekkür: 18
Aldığı Teşekkür: 312
Rep Derecesi : Say What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Enerji Dolu
Standart Cevap: Kanser Hastası Kız Bakanı Fena Tersledi..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
"Hastaneden yeni çıktım, Allah rızası için bir yol parası..."

Çoğumuz bu üstteki cümleyi duymuşuzdur. Pek çoğuda bildiğimiz gibi sahtekardır.

Olayı kömüre, sosyal devlete falan bağladınız ve bu noktada haklısınızda, ama video da kızın ben toplumsal bir kurtuluş için konuştuğuna şahit olmadım. Kendi bireysel kurtuluşu için sağlıkla ilgisi olmayan birini, sırf bakan olduğu için yakalamış ve bir şekilde torpil istiyor...

Bakan ise cebine sıkıştırdığı parayla başından savmak istiyor. Önce başarılı da oluyor ve kızdan uzaklaşıyor...

Sonrasında kız tekrar ulaşıyor ve yarasına merhem olmayacak parayı iade ediyor ve o sözleri sarfediyor...

İlk yaklaşmasında ne bir protesto var, ne de genel bir istek...

Burada herkes herkesin ne olduğunu az veya çok biliyor. Bu hükümetin icraatlarını ne kadar desteklediğimizde dahil bunlara.

Burada doğru bulunmayan bakanın tavrı olduğu kadar, kızın da tavrı. Orada sarfettiği ilk cümlelerde, ne diğer hastalardan, ne sistemden bir şikayeti yok ve sadece kendi için bir şey istiyor...

Sanırım bu gözden kaçırılmakta...

Eline para sıkıştırmak yerine kıza yardım etmek için elinden geleni yapmıyor, "vali bey ya şunu bir şey yapsana" diyor ve siz hala kızın tavrı diyorsunuz. Sistemin, diğer hastaların durumunu bilmiyor mu bu bakan ? Eline para sıkıştırıp susturuyor olay budur.

Aslında sizin gözden kaçırdığınız çok şey var, göremediğiniz ve çok basit düşündüğünüz şeyler var Banemin arkadaşım ..

Say What isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Say What'in Mesajına Teşekkür Etti.