Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.04.13, 22:58   #38
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kanser Hastası Kız Bakanı Fena Tersledi..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi say what Mesajı göster

Eline para sıkıştırmak yerine kıza yardım etmek için elinden geleni yapmıyor, "vali bey ya şunu bir şey yapsana" diyor ve siz hala kızın tavrı diyorsunuz. Sistemin, diğer hastaların durumunu bilmiyor mu bu bakan ? Eline para sıkıştırıp susturuyor olay budur.

Aslında sizin gözden kaçırdığınız çok şey var, göremediğiniz ve çok basit düşündüğünüz şeyler var Banemin arkadaşım ..

Habere konu olan kızın ilk yaklaşımına iyice bakın. Hiç bir şekilde toplumsal boyutu onu bağlamıyor. Aslında parayı iade ederken de yine sosyal bir mesajı yok. Haklı olarak kendinin düşürüldüğü durumu protesto ediyor sadece...

Eğer ortada bir haber varsa, bu her iki boyutuyla da incelenir benim bildiğim...

Ama tutup da sadece bambaşka bir boyuta çekip onun üzerinden tartşmayı sürdürecekseniz, bu havanda su dövmek olur. Çünkü o boyuta çekilince burada yazanların için de muhalf olacak kimse göremiyorum ben...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.