Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.04.13, 23:10   #43
Say What
Üye

Say What - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 3
Ettiği Teşekkür: 18
Aldığı Teşekkür: 312
Rep Derecesi : Say What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Enerji Dolu
Standart Cevap: Kanser Hastası Kız Bakanı Fena Tersledi..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Habere konu olan kızın ilk yaklaşımına iyice bakın. Hiç bir şekilde toplumsal boyutu onu bağlamıyor. Aslında parayı iade ederken de yine sosyal bir mesajı yok. Haklı olarak kendinin düşürüldüğü durumu protesto ediyor sadece...

Eğer ortada bir haber varsa, bu her iki boyutuyla da incelenir benim bildiğim...

Ama tutup da sadece bambaşka bir boyuta çekip onun üzerinden tartşmayı sürdürecekseniz, bu havanda su dövmek olur. Çünkü o boyuta çekilince burada yazanların için de muhalf olacak kimse göremiyorum ben...

Peki o halde iki boyutuyla inceleyelim Banemin.. Ülkemizde kanser hastası olan insanları parasıyla kandıranlar mı diyelim, parayı alıp ben ilacı getireceğim diyenlerden mi bahsedelim, kanser hastası insanların ilaçlarını sahte reçetelerle gün içinde birkaç kere eczane eczane dolaşıp ilaçları karaborsaya düşürmeye çalışanlardan mı bahsedelim ?

Elbette kendi için birşey isteyecek ve kendi için çırpınacak bu arkadaş. Bu hastalığı yaşamayan bilmez fakat dünyayı unutur kendi derdine düşersin. Başka kimseyi düşünecek halin kalmaz kendin için koşturursun. Durum böyleyken bu arkadaş nasıl başkalarını düşünsün arkadaşım ?

ReaL teşekkür ederim, hoşbuldum
Say What isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Say What'in Mesajına Teşekkür Etti.