Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.04.13, 23:19   #48
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kanser Hastası Kız Bakanı Fena Tersledi..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi say what Mesajı göster

Peki o halde iki boyutuyla inceleyelim Banemin.. Ülkemizde kanser hastası olan insanları parasıyla kandıranlar mı diyelim, parayı alıp ben ilacı getireceğim diyenlerden mi bahsedelim, kanser hastası insanların ilaçlarını sahte reçetelerle gün içinde birkaç kere eczane eczane dolaşıp ilaçları karaborsaya düşürmeye çalışanlardan mı bahsedelim ?

Elbette kendi için birşey isteyecek ve kendi için çırpınacak bu arkadaş. Bu hastalığı yaşamayan bilmez fakat dünyayı unutur kendi derdine düşersin. Başka kimseyi düşünecek halin kalmaz kendin için koşturursun. Durum böyleyken bu arkadaş nasıl başkalarını düşünsün arkadaşım ?

ReaL teşekkür ederim, hoşbuldum
Sevgili Say whatilk paragrafta bahsettiklerinle ilgili tutumum çok nettir ve zamanla sen de forumun diğer konularında bir şekil de denk gelirsin umarım.

Burada tartışılan şeyi sosyal boyuta taşıdığınız sürece kimsenin kimseden farkı kalmıyor bu başlık altında yazanlardan, bundan emin olabilirsin.

Ama gözden kaçan habere konu olan kişinin bireysel isteği ve bakanın tepkisi, daha sonra kızın tekrar karşı atağı...

Bunu hastalık modundan çıkaralım, işsiz birinin bakandan iş istemesi olarak düşünelim bir anlığına...

Kendi için iş isteyerek, bir şekilde torpil yoluyla hayatına artı değer katmaya çalışan birine desteğiniz de aynı mı olurdu?

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.