Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.04.13, 02:50   #62
SuLTaN
Fosforlu

SuLTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 708
Ettiği Teşekkür: 36956
Aldığı Teşekkür: 24738
Rep Derecesi : SuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Kanser Hastası Kız Bakanı Fena Tersledi..

Kızcağız için mi üzüleyim, bakan için mi üzüleyim bilemedim.

İkisinin de hatası var, bu çok net. Hadi kızcağız bir şekilde ulaştı bakana, derdini anlattı; neden bakan yalnızca para sıkıştırdı kızın cebine? Videoyu 2-3 kez izledim, kendimce doğru saptamayı yapabilmek için ve hepsinde düşüncem aynı oldu: bakanın yerinde ben olsaydım kızla irtibata geçebileceğim, onu ve onun gibileri yönlendireceğim bir yol bulurdum. Kameralar önünde kızın eline para sıkıştırıp gururuyla oynamazdım... Sağ elin verdiğini sol el bile duymamalıydı...

Hadi kız gerçekten para almak için yaptı bunu; o zaman yine aynı olurdu tepkim. Yine herkesin önünde para vermek yerine -eğer ki bu konuda yetkili ben değilsem- onu faydalanabileceği diğer makamlara yönlendirirdim.

Ne kötü değil mi? İkisi de şaşkınlıkla hata yapmış; acıları kat kat artmış...
SuLTaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz SuLTaN'in Mesajına Teşekkür Etti.