Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.04.13, 03:07   #64
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161533
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Kanser Hastası Kız Bakanı Fena Tersledi..

Arkadaşlar gazetecileri boşa atmayın.. Yazdıklarımın bir çoğunda yaşamış olduğum olaylar ile ilgili anılardan, yaşanmışlıklardan yola çıkarak, tecrübe ile yazdıklarım da var..

Bakınız yine bir olay anlatayım..

Korsan otoparkçıları bilirsiniz. Bildiğimiz yol kenarına otomobili park edersiniz, başına bir ya da iki kişi gelir sizden otopark parası ister. Çoğunlukla ya otomobilime zarar verilir diye korku belasına istenilen ücret verilir, ya da vakit kaybetmeyim, uğraşmayım otomobilime de göz kulak olur düşüncesiyle verilir.. Bazı vatandaşlarda bu durumdan şikayetçi olur. Olmalı da..

Bu tür korsan otoparkçılar çoğalıp, şikayetler artınca durum medyaya yansır. Gazeteciler haber yapacak ya. Bu korsan otoparkçılar ile anlaşarak, danışıklı dövüşüklü, nerdeyse gazetenin yarım sayfasını kaplayacak haber bile yaptılar.. Gazeticiler otomobil sahibi, korsan otoparkçıya para verirken çekilen fotoğraflar, ropörtajlar... Gazeteciler tarafından korsan otoparkçıya verilen vaat de Belediyeye maaşlı otoparkçı olarak aldırılması..

Bir söz vardır çok tutarım. Gördüğünün yarısına, duyduğunun hiçbirine inanma derler. Bazı durumlarda bu yüzde yüz doğru çıkar.

Videoyu çok izledim. Kızı kameramanların da kullandığı ihtimali var.. Yine de bu sayede bu kıza yardım edilirse, hayrına bir iş yapmış oldular..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.