Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.04.13, 03:17   #66
Anjelik
☆ hayy-ı meyyit ☆

Anjelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 20
Ettiği Teşekkür: 3403
Aldığı Teşekkür: 2831
Rep Derecesi : Anjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Kanser Hastası Kız Bakanı Fena Tersledi..

Çok üzüldüm, kızcağıza Allah'tan şifa diliyorum.. Canım benim nasılda utanmıştır.

Medya önünde gerçekleştiği için, yardım edeceklerdir. Fakat zaten hasta olan birini dahada üzmek yapılacak yardımıda mefta etti.. Bir ülkenin zaten görevidir, halkına yardım etmek..

Eh..!! tabi burada ülke vatandasları sanal elmdeki kişisel profillerinden ülke isimlerini duyurma görevi hissediyorlarsa durup bir düşünmek lazım! Savaşsız ele geçirilmiş bir ülkeden bahsediyoruz.. Hersey normaldir, nasılsa alışırızzzz!! Kızmayın sakın yorumuma neydi gecmiş yönetimdeki tombik basbakan "nasıl olsa alışırlar!" bu ülke bu sürece zamanla getirildi! Birden gelmedi!