Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.04.13, 03:20   #67
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177622
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Kanser Hastası Kız Bakanı Fena Tersledi..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Say What Mesajı göster
ReaL hocam yapmayın ya, kızı kameramanlar niye kullansın bu komplo teorileri nasıl aklınıza gelebiliyor anlamış değilim. Bu ihtimalin aklınıza gelmesi bile gerçekten üzücü.
Size komplo teorisi gibi gelebilir. Onlar haber için neler yapmazlar neler. Onların ciğerlerini biliyorum ben.. Sanıldığı kadar masum değiller. (Tabi onlarada hak vermemek elde değil, habersiz döndüklerinde yiyorlar fırçayı)

Kıza taktik bile vermişlerdir. Kızı sürekli çekiyorlar, kız bunların farkında değil mi?

Orada biri can çekişiyor olsa, su bile vermezler, ha bire çekim yapmaya çalışırlar..

Bakınız bu görüntü büyük Tv lerde de gösterilmeye başlanıldı. Az önce Cnn Türk görüntülü olarak geçti haberi..

* * *

Kameramanlar kızı niye kullansın diye belirtmişsin ama, ben bunun yanıtını vermiştim.. Yazdıklarım gerçekten tam manasıyla okunmuyor..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.