Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.04.13, 03:34   #70
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kanser Hastası Kız Bakanı Fena Tersledi..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

Orada biri can çekişiyor olsa, su bile vermezler, ha bire çekim yapmaya çalışırlar..

Bakınız bu görüntü büyük Tv lerde de gösterilmeye başlanıldı. Az önce Cnn Türk görüntülü olarak geçti haberi..

* * *

Kameramanlar kızı niye kullansın diye belirtmişsin ama, ben bunun yanıtını vermiştim.. Yazdıklarım gerçekten tam manasıyla okunmuyor..

Bu komplo Teorisi, simdi Lady Dianayin olayina benzedi.
Bir aristokratin ölümünü cekmek, ona yardim edip kurtarmaktan daha önemliydi!.

Ne olursa olsun, Bir Bakan Yolda Para veripte, bu sahneye düsmemesi lazimdi!.

Belkide su hikaye simdi kurt var diye seslenen Cocugun hikayesine bile kadar gider.

Bir Cani kurtarabilmek icin, en azindan bunu incelemek icin zaman ayrilmasi lazimdi!, yolda para veripte, basindan savmasi hic iyi bir reklam olmadi.

Yeniden son olarak öbür türlü olabilecegini düsünmeye kalksam bile, Bunun Insanlik disi bir hareket oldugunun kanisindayim!.

Delilinide, Türkiyede her bölümde rastgelebiliyoruz!.

Altin arayici sirketlerine karsi gelipte, Corba paralarindan Mahrum kalacaklarina, ne Mahkemesi, nede Bakani, Memurunu derhal devreye sokmuyor.

Böylelikle Bütün Köy zehirlensinde, Corba Paralari eksilmesin Mentalitäti yasaniyor!.

Yudum yudum aldigim su Visneden yapilmis seyde, Cok sert beyaa.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.