Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.04.13, 03:50   #71
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161511
Aldığı Teşekkür: 177610
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Kanser Hastası Kız Bakanı Fena Tersledi..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Ne olursa olsun, Bir Bakan Yolda Para veripte, bu sahneye düsmemesi lazimdi!.
Zaten tasvip eden de olmadı ki. Bakınız ilk yazılanlara.. Aşağıya tekrar aktarıyorum.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Bakanın o an ki ani kararı elbette yanlış ama kızın da tutumu bir o kadar yanlış.

Parayı önce alıp, sonra gazetecilerin görüntü almasından dolayı doğan pişmanlıkla, bakanı da o şekilde madara etmesine hiç gerek yokmuş.

Ben her iki taraf adına utandım izlerken.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Aynen LaLe.. Kameralar olmasaydı bu olay bu şekilde asla gelişmezdi..

Tabii olmamış...
Yine de "kanserini de al da git" dememiş.. Bunlar der mi der.. Senin gibi bir sürü kanser hastası var da diyebilirdi..

Onlar erdi muradına, biz çıkalım kerevetine. Kız sorununu bir şekilde çözmüş. Oyunun galibi..

Yarın çok sayın başbakan Bakan beyi telefon ile arayıp bir güzel fırça atabilir. Aralarında geçebilecek konuşmaları da tahmin edebiliyorum..

Bir zamanlar Sağlık Bakanı olan Recep Akdağ'da medyanın önünde bir güzel fırça yedi ona rağmen görevi bırakmayıp ezik ezik görevini sürdürdü..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.