Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.04.13, 15:17   #76
Muradyum
...Çevre dostu...

Muradyum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 31
Ettiği Teşekkür: 1917
Aldığı Teşekkür: 4350
Rep Derecesi : Muradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kanser Hastası Kız Bakanı Fena Tersledi..

Bir de Sokaktak adam'ı dinleyelim...

Bu olayla,Forum'umumuzun toplumsal travmalar karşısındaki duyarlılığı,bir kez daha ortaya çıkmıştır.

Eminim sizler de benim gibi,"Sokaktaki adam"ın tepkisini merak etmişsinizdir.

Naçizane tesbitlerimi,paylaşmak istedim.Noktasına,virgülüne bile dokunmadan,işte Sokaktaki Adam:

Alıntı:
nutella79
herşeyi parayla satın alabileceğini sanan zihniyete yazıklar olsun

semocar
Sadaka kültürü AKP'nin iktidar anlayışıdır. Valiye söylediklerini okuyunca ne kadar onurlu ve sadece kendini düşünmeyen, kendisi gibi zor durumda olan herkes adına hareket eden bir gencimiz olduğun için seninle gurur duydum. Dilerim sen ve senin durumunda olanlar en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz. Bu iktidara da gereken dersi hep birlikte veririz.

hdenizdeniz18
chp lilerin prosudur yoksa bu haber bukadar şişmezdi

gokhankiris3511
C-H-P DÜŞMANLIĞI YAPA YAPA ÜLKEYİ SATTINIZ.İNŞALLAH ŞEHİT KANLARINDA BOGULURSUNUZ.

nehir.alpaslan10
CHP kadar başına taş düşsün.

ostabah21
yağmur suyuna vergi alan zihniyetten ne beklenirdi ki zaten

suleymansurgun
Acaba basın orda olmasaydı ve bu görüntüleri çekmeseydi aklnızın ucundan geçermiydi?

ozgebilge1
akp iktidarı ınsaları dilenci sanmaktan vazgeçsin artık

seqma
azizmete61 burda tartışılan CHP iktidarlığımı?

gokhankiris35
azizmete.tayyibin papaganı

stalhademir
Dün Tv den izelmiştim bu haberı. Gerceken içim burkulfu gözlerim sulandı. İçimde nefret uyandı. Özellikle' Düşürme parayı orada bayağı para var denmesi'' İnsanlığın gerçekten bitmiş olması. Özellikle üülkeyi yönetenler diğer mal varlığı olan ınsanlara ornek olacakken Bakan'ın tabırlerıne ve acziyetine bakarmısınz. Yazıktır, ayıptır, günahtır.

prettyman68
Bu kardeşimizin rahatsızlığı için gerekli olan parayı karşılamak için bişeyler yapmak gerekiyor...?

iaydemir55
Sayın bakana teşekkürler, herşeyin para ile halledileceğini gösterdi.... Hasta kızımıza da binlerce kez teşekkürler, bu millete onurun ve haysiyetin paradan daha değerli olduğunu gösterdi... Bu günlerde size hangisi lazımsa onu alıp kullanın...

muratakyol2955
Helal olsun sana Dilek Özçelik. Tecrübe mi insanlık dersi mi? İşte ders böyle verilir.

kemalgiraycan
Helal olsun sana kardeşim Allah sağlık,şifa versin sana

cemocan62000
Bunu bakan yapanin ben taa... Tek istegim seninde basina gelsin boyle birsey sende muhtac olasin baskalarina

me577
sen haberi iyice okudunmu ki dangalak dangalak yazıyon oku bi oku

halikarakadioglu
me577 haber ortada neyi savunuyorsun çok merak ediyorum açıkçası? empati yap ve bu arkadaşımızın yerine koy kendini? dilenci muamelesi yapılmış resmen kardeşimize ayıptır günahtır. utanması gerekirken bakan pişkin pişkin bide hala o görevde o koltukta duruyor. memleketimin bu gibi idareciler tarafından idare edilmesine üzülüyorum.

kl13
Erdoğan Bayraktar o konumdan uzaklastirilmadikca AK PARTI benim kafamda bitmiştir.. Sayin R.T. Erdogan geregini yapınız ve bu adami vurdan gönderiniz

omer989936
Allah; Kızın yardımcısı olsun. Böylesi rahatsız bir insanın siyasiler tarafından malzeme olarak kullanılmak istenmesi çok çirkin...

muratciglik
verin parayı vadandaş sussun verin makarnayı vadandaş duymasın yönetime bak

mesut191815
AKP İKTİDARİNİ ŞİDETLE KINIYORUM VE LANETLİYORUM...

asel3417
bu kadar bilgili bir bayan acaba BİMER'e başvurma gereği neden duymamışki.

shingo1924
Benim dedemde lenf kanseri var 4. evre her ay karaborsaya 1000 TL veriyoruz ilaç için yurt dışında 30 40 dolar olan ilacı devlet sigortadan karşılanmasını kaldırıyor ve eczacılar birliğinden kendi imkanlarımızla almak istesekte daha 3 ay oldu ilaçtan haber yok bu nasıl iştir ??

nazlican347710
allah yardımcınız olsun gerçekten çok üzücü

ersin98025
Saglik sorunlarini hastane sorunlarini cozmuslerdi? ne oldu AKP

u9ur1015
bunların dini imanı paraa

zeynep19
Hastaneden randevu alın beyin cerrahi cada Kardioji yada vs. durumunuz acil ise en erken 1 hafta ki kaldıkı 4 ay sonraya olanda var çözüm bumudur? Doktora para ödemiyorsun ama eczaneye gidince muayene parası reçete parası aynı kapıy geliyor.

denizzzz3427
yaptığı saygısızlığı örtmek için bide yaptıklarını anlatıyor ne adamalar var yaa trajikomik haldeyiz çcuk kandırıyor sanki iyliklerin kıymeti ortaya konulunca değil gziliden yapılınca makbul olur benim bilidğim ee hep var bi çıkar bunlarda

expandi 8
namaz kılmış bi de. ulan din tamamiyle nezakettir nezaket.nezaketten nasibiniz yoksa kıldığınız namazı gözden geçirmeniz de fayda vardır.nerde yanlış kılıyorum diye.uzatmayalım.maun suresine bakalım.

ismail_ferhat_duman
Sağlık bakanı T.C. ile meşgul, böylesine önemsiz konulara ayıracak zamanı ve parası yoktur.

a_s_17
TÜRKİYE CUMHURİYET SOSYAL DEĞİLDİR HUKUK DEVLETİ HİÇ DEĞİLDİR BU ÜLKEDE SUÇSUZ YERE HAPİSLERDE ÇÜRÜYEN İNSANLAR VARDIR BU ÜLKEDE İŞSİZ OLDUĞU HALDE PARASI OLMADI HALDE HASTALANIP DEVLET HASTANESİNDE MUAYNE OLUP DOKTORUN YAZDIĞI İLAÇLARI ALMAK İÇİN ECZANEYE HEM MUAYNE PARASI HEMDE İLAÇ PARASI ÖDEMEK ZORUNDA KALAN ÇARESİZ İNSANLAR VARDIR

starwars2000
ah be kızım keşke türban taksaydın başına yada kara çarşaf giyseydin şimdiye ev bile vermişti sana bu keltoş bakan
iyiki namaz kilmis her muslumanin yaptigini yapmis baska ne bok yemis

galaxy_5
Herkese dilenci zihniyetini hala verememişsiniz. onurlu ve hak ederek birşeylere sahip olmak istenebileceğini unutmayınız. sadece ağlayana değil tüm ihtiyaç sahiplerine devlet elini uzatmalıdır. bunuda yasalarla sabitlemelidir.

cipil 26
bu bayan arkadasa acıl sıfalar dılıyorum cok doğru konusmus sıyasılere tokat gıbı cevap vermıs ayrıca dık durusunu kaybetmemiş helal sana arkadasım

u9ur10
ayakta alkışlıyorum

mr.sadface
Maun Sûresinin Anlamı (Manası) « Dini yalanlayanı gördün mü? İşte, yetime fena muamele eden, yoksulu doyurmak için başkalarını teşvik etmeyen odur. Vay hallerine o namaz kılanlara ki, namazlarından gafildirler. Riyakârlık ederler, zekât vermeyi de men'eylerler.. »

expandi
namaz kılmış bi de. ulan din tamamiyle nezakettir nezaket.nezaketten nasibiniz yoksa kıldığınız namazı gözden geçirmeniz de fayda vardır.nerde yanlış kılıyorum diye.uzatmayalım.maun suresine bakalım.

ismail_ferhat_duman
Sağlık bakanı T.C. ile meşgul, böylesine önemsiz konulara ayıracak zamanı ve parası yoktur.

gunterm1980
VALİLER BİLE AKP YANDAŞI OLMUŞ ARKADAŞ.

sertkovboy
bunun carsafa turbana nasil bagladin anlamadim ben bu carsafa turbana olan on yarginiza sraildeki yahudilere yok yav hala ormucek kafalilar gibi dusunuyorsun orada bir ayip olmus tutup bunu carsafli yada turbanli olmaya nasil bagliyorsun bildigimiz beyin tasimiyorsunuz siz sizde orumcek beyni var
ihbar et

denizzzz34
ne oldu millet burda çarçafa bağlayınca zorunuzamı gitti siz işinize gelince bağlamayı iyi biliiyorusnuz ama !

gerlovali
iyiki namaz kilmis her muslumanin yaptigini yapmis baska ne bok yemis

gulceu
KILDIĞI NAMAZ ALLAH KATINDA MAKBUL OLDUMU,BENCE OLMADI.