Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.04.13, 18:58   #80
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127783
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Kanser Hastası Kız Bakanı Fena Tersledi..

Biz Türkler arabeskliğimizi maalesef hiç kaybetmeyeceğiz.

Karşımızda ağlayan, hele bir de amansız bir hastalığı olan biri varsa, tutum, davranış isterse yanlış olsun, muhakkak mazlumdan yana oluruz. Bu zihniyetimiz hiç değişmez.

Elbette ki mazlumdan yana olacağız, ama bu demek değil ki mazlumun da yanlışını tasvip edeceğiz.

Ben kanser hastası olan birini ilaçsız olarak bırakıp, tedavisiz yolladığımızı hiç bilmiyorum!!!

Defalarca kanser hastalarına olan hassasiyetimi forumda belirttim. Hatta boş vakitlerimde sırf onların yanında olabilmek için, Onkoloji bölümüne gidip onları izlerim.

Videoyu izleyipte hala bakana yüklenilmesine bir türlü mana veremiyorum. Bakanın karşısına bir kız çıkıyor hastayım diyor. Bakan da içgüdüsel elini cebine atıyor ve kendisine para veriyor. Kızın paranın ilk verildiği zaman suratına bakın. İstemem ama yan cebime gibi bir durum var. Sonra kameralar kapatılıyor. Ne olduğunu, kameramanların kızla neler konuştuğunu bilmiyoruz, kız bakanın çıkmasını bekliyor. Aklı başına gelmiş ''bu sahneler yarın tüm medyada olacak, ben ne yaptım'' diye düşünmüştür muhakkak. Sonrasında ise bakanın düşürüldüğü durum.

Kızın yerine getirmesi gereken prosedürleri ReaL defalarca anlatmış. Herşeyin bir yolu yordamı vardır. Bakan CHP den biri olsa ve aynı tavrı sergilemiş olsaydı, bu seferde yandaş medya CHP'li bakanı tefe koyardı. Bizler de burada bakan mecbur mu, bu işlerin bir yolu yordamı var derdik

Muradyum, halkın sesini eklemişsin de çoğu zaten AKP'ye yüklenmiş. Birçoğu da Allah bu kızımıza yardımcı olsun demiş. Ee o zaman araştırın o kızımızın adresini, edin yardımı. ancak konuşur ve eleştiririz ama eleştirirken bile yanlışa saf tutarız.

Kendimi iki gündür AKP temsilcisi gibi hissediyorum, Allahım sen beni koru

Ayrıca; sağlık sorunu bu ülkede hep varolmuştur ve olmaya da devam edecek.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.