Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.04.13, 20:33   #83
aakinaksoy
Tam Üye

aakinaksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 9
Ettiği Teşekkür: 10045
Aldığı Teşekkür: 3147
Rep Derecesi : aakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kanser Hastası Kız Bakanı Fena Tersledi..

Sevgili Real,

Nokta diyerek mesajınızı sonlandırmanızı anlamlandıramadım. Yeter artık daha uzatmayın demek mi oluyor bu demokratik ortamda?
Siz 50 kez aynı şeyi yineleseniz, ben de 50 kez yineleyeceğim düşüncelerimi.

Kanser zamana karşı yarışılan bir illet biliyorsunuz. Kemoterapinin gününde alınması çok önemli. İlaça ulaşmak 1,5 yıldır sıkıntılı. İlaç karaborsada. O da hem çok pahalı hem de sahte olup olmadığı kuşkulu.

Neden mi?
Bu günkü eczacınınsesi.com sitesini açıp bir göz atarmısınız. Dün de söz etmiş idim; CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel' in kanser haftası nedeniyle yaptığı yazılı açıklamayı. Bugün de İzmir Eczacı Odası Başkanı Tuncay Sayılkan'ın konu ile ilgili açıklamasını. Ben o yazıdan alıntı yapmasını beceremiyorum. Okuyun lütfen.

Sevgili Lale Hanım,

Duygusal olmak ne zaman arabesklik oldu ki böyle damgalıyorsunuz.
Diyorsunuz ki '' Ben kanser hastası olan birini ilaçsız bırakıp, tedavisiz yolladığımızı hiç bilmiyorum''
Sonra da Onkoloji bölümünde çalışmadığınızı üstü örtülü olarak belirtiyorsunuz.
Peki,
Dün adresini verdiğim sitedeki Milletvekilinin, bugün adres verdiğim İzmir Eczacı Odası Başkanı Tuncay Sayılkan Beylerin kamu oyuna yaptıkları açıklamalar gerçek olmayan şeyler mi? Yada konuda tam yetkin olan o insanların açıklamalarını seçim yatırımı olarak mı görüyorsunuz?
Peki bu söylemlere karşı Hükümet kanatından bir yalanlama geldi mi?

Sizler ne yazık ki konuyu 2-3 dakikalık bir vidyodan değerlendiriyorsunuz.
O da kendi pencerenizden.

Dilek kızımız binlerce kanser hastasının sesi olmuştur.

Saygı ile.