Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.04.13, 20:51   #88
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kanser Hastası Kız Bakanı Fena Tersledi..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster

Üstte yazdım. Haberdeki olayı konuşuyoruz bizler sadece, yada en azından benim gibi düşünüp yazanlar...

Diğer açı bu haberin içinde nerede var? Ben mi göremiyorum?

Bu olayı tutupta kömüre, sağlık sorunlarına, sosyal devlete bağladığınız anda, ben de sana soruyorum CadII;

Bizler sence hangi saf'ta oluruz?
Bu soruyu 4. sayfa 40. mesajda sormuştum CadII...

Saymadım ama 2-3 kere cevap veriyormuş gibi yapıp bu soruya cevap vermedin...

Ben ve benim gibi düşünenlerin neyi söylemeye çalıştığını ya anlamıyorsunuz yada anlamamak için ısrar ediyorsunuz...

Ortada bir haber var ve biz haberi eleştirdik. Habere konu olan kızın hastalığı ile ilgili detayları ne bakan biliyordu o olay yaşandığında, ne de biz pek çoğunu ilk izlediğimizde biliyorduk...

Kızın orada yaptığı TOPLUMSAL bir olaya parmak basmak değil kendi derdine çare bulmaktı. Bunu hergün yollarda gördüğümüz pek çok kişi (ama doğru ama yalan) yapıyor...

Bakanın o anki tepkisi inanmadığından olabilir diyoruz sadece...

Yoksa kanserle ilgili neyin ne olduğu, tedavisinde yaşanan zorlukları, ilaç konusundaki sıkıntıları, sosyal güvenlik kurumunun arızalarını, sosyal devletin işlemeyeşini, AKP'nin sadaka kültürünü vs. vs. vs. herhalde bizlerde ucundan kıyısından biliyoruzdur...

Ama konuyu sürekli buraya taşıyarak bizim vurgu yaptığımız şeyin ne olduğunu saptırmaya ama bilerek ama bilmeyerek çalışıyorsunuz...

Yazılan cevaplarda size katılmadığım hiç bir nokta yok. Ama o noktalarla bu olayda ki yaklaşım bağdaştırılamaz.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.