Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.04.13, 20:55   #89
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Kanser Hastası Kız Bakanı Fena Tersledi..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi aakinaksoy Mesajı göster
Sevgili Lale Hanım,

Duygusal olmak ne zaman arabesklik oldu ki böyle damgalıyorsunuz.
Diyorsunuz ki '' Ben kanser hastası olan birini ilaçsız bırakıp, tedavisiz yolladığımızı hiç bilmiyorum''
Sonra da Onkoloji bölümünde çalışmadığınızı üstü örtülü olarak belirtiyorsunuz.
Peki,
Dün adresini verdiğim sitedeki Milletvekilinin, bugün adres verdiğim İzmir Eczacı Odası Başkanı Tuncay Sayılkan Beylerin kamu oyuna yaptıkları açıklamalar gerçek olmayan şeyler mi? Yada konuda tam yetkin olan o insanların açıklamalarını seçim yatırımı olarak mı görüyorsunuz?
Peki bu söylemlere karşı Hükümet kanatından bir yalanlama geldi mi?

Sizler ne yazık ki konuyu 2-3 dakikalık bir vidyodan değerlendiriyorsunuz.
O da kendi pencerenizden.

Dilek kızımız binlerce kanser hastasının sesi olmuştur.

Saygı ile.

Sevgili aakınaksoy,

h
astane içinde olduğunuzda belirli bir bölümde çalışmasanızda, orada neler olup olmadığını bilirsiniz. Okuduğunuz gibi ne kadar o bölümde görevli olmasam da, çok sık bulunurum.

Arabesk konusunda hala diretiyorum. Yazılanlara bakıldığında maalesef öyle bir durum ortaya çıkıyor. Hep vah vahcıyızdır, böyle bir durum ortaya çıktığında konuşur, allah yardımcısı olsun der sonra unuturuz. Kaç kere kanser hastları için olan etkinliklere katıldık acaba?

Ülkemizdeki sağlık sorunlarının hep varolduğunu ve olacağını da yazmıştım bir önceki mesajımda. Ben şimdiye kadar kanser hastası olupta, ilacı olmadığı için tedavisiz bir hasta bırakıldığına hiç şahit olmadım. Hastaların hepsine gerekli olan tedavi uygulanıyor. Ülkemizde lenf kanseri olan tek hasta da o kız değil, onun gibi nice lenf kanseri olup, tedavi gören hastalar var. Daha önce de belirtmiştim, yurtdışında bulunan birçok ilacın içerik olarak benzeri ülkemizde de mevcut.

Ülkemizdeki durumu şimdiye kadar 2-3 dakikalık bir videodan yola çıkarak asla değerlendirmedim. En az sizin kadar hassasiyete sahip olan biriyim. Sadece galyana gelmiyorum.

Size de Saygılar
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.