Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.04.13, 21:22   #95
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kanser Hastası Kız Bakanı Fena Tersledi..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Say What Mesajı göster
Bakanı tebrik mi edeceksiniz yok artık . Yaptığı vicdansızlığı nasıl tebrik ediyorsunuz hocam gerçekten anlayamıyorum. Ortada kırılan bi kalp var, gencecik kızcağız cesaretle neler yapıyor siz durumu bakanı tebrik etmeye getirdiniz .

Yazdığımı 1-2 kere daha oku lütfen... Neyi, nasıl ve hangi amaçla yazdığım çok net o satırlarda... Bir kez daha açıklamaya gerek bile duymuyorum...
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster

Sevgili Banemin,

Gerçekten konuların uzatılmasından hoşlanmıyorum. Özellikle de tam olarak takip edilmiyorsa, hiç hoşlanmıyorum. Sizin cevap istediğiniz yazıya, ben 79. mesajda yanıt vermiştim. Şöyle demiştim; Eğer görünen nesnelliğin ardındaki gerçekleri görebilseydiniz, o bakış açılarını yakalardınız gibi bir şeydi. Bakın doğrusu orda yazıyor.

Ben gördüğüm her görüntüyü, hiç kimseyle aynı doğrultuda okumak zorunda değilim. Siz sadece gördüğünüzü değerlendirebilirsiniz, benim için ise ayrıntıda gizli olan nokta önemlidir, ona eğilirim.

Ben asıl görülmesi gereken noktaları çok fazla uzun bir şekilde yazdım. Böyle bir konunun gündeme gelmiş olması bile, bir sağlık skandalıdır. Hoş skandaldan geçilmiyor ya güzel ülkemde. Önceki yazdıklarımı tekrarlamayacağım.

DipNot: Özde, içimizde barındırdığımız değerlerin aynı olduğundan % 100 emin olmama rağmen, yazdıklarımı doğru değerlendirmeme gibi bir ısrarda olmanızın sebebini anlamakta güçlük çekiyorum.

Sevgiyle, saygıyla...

Yazılan her satırı en az senin kadar dikkatli okuduğumu bilirsin sen de CadII...

O soruma yanıt olarak yazdığın mesajda cevap falan yoktu. Ta ki bu alıntı yaptığım mesajda "Dipnot" olarak yazdığın (
içimizde barındırdığımız değerlerin aynı olduğundan % 100 emin olmama rağmen) cümleye kadar da cevaplanmadı o sorum.

Konunun başından beri söylediğimiz şey kızın orada sadece kendi için bulunduğuydu.

"
İlk yaklaştığında derdi çözülmüş olsaydı kimse umurunda olmayacaktı -ki zaten bu haberde ki konuşmalarının hiç birinde GENEL olarak bir istekte bulunmadı..."

Haberde olan sadece üstteki paragraftı ve biz de buna tavır koyduk...

Ama başka bir başlık açılsa ve orada Kanser hastalarının sıkıntılarıyla ilgili konuşsak, ben de eminim ki %100 aynı şeylerden bahsedeceğiz...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.