Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.04.13, 21:39   #99
CadII
Hotantu Kabilesinden

CadII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 229
Ettiği Teşekkür: 18504
Aldığı Teşekkür: 27288
Rep Derecesi : CadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzel
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: Kanser Hastası Kız Bakanı Fena Tersledi..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster

Yazdığımı 1-2 kere daha oku lütfen... Neyi, nasıl ve hangi amaçla yazdığım çok net o satırlarda... Bir kez daha açıklamaya gerek bile duymuyorum...
Yazılan her satırı en az senin kadar dikkatli okuduğumu bilirsin sen de CadII...

O soruma yanıt olarak yazdığın mesajda cevap falan yoktu. Ta ki bu alıntı yaptığım mesajda "Dipnot" olarak yazdığın (
içimizde barındırdığımız değerlerin aynı olduğundan % 100 emin olmama rağmen) cümleye kadar da cevaplanmadı o sorum.

Konunun başından beri söylediğimiz şey kızın orada sadece kendi için bulunduğuydu.

"
İlk yaklaştığında derdi çözülmüş olsaydı kimse umurunda olmayacaktı -ki zaten bu haberde ki konuşmalarının hiç birinde GENEL olarak bir istekte bulunmadı..."

Haberde olan sadece üstteki paragraftı ve biz de buna tavır koyduk...

Ama başka bir başlık açılsa ve orada Kanser hastalarının sıkıntılarıyla ilgili konuşsak, ben de eminim ki %100 aynı şeylerden bahsedeceğiz...
Son yazının ardından yazılmayınca, "söyleyecek lafı yok" gibi bir izlenip oluşmaz değil mi okuyucularda? Çünkü bundan sonra gerçekten yazmayacağım. İçimizde barındırdığımız değerlerin farklı olduğunu düşündüğümü mü sandın Banemin? Ta ki onu yazana kadar demişsin. Konu başka bir yöne kaymış olacak ama, özden eminsem, gerisi teferruattır. Birbirimizin tartışma sırasında gözlerimizi morartsak bile, bir şey değişmez

Her birimiz farklı değerlendiriyoruz ve öyle devam ediyoruz. Aynı noktada buluşmak zorunda değiliz. Özümüz bir

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Banemin'e hitaben yazdıktan sonra, sonunu bu şekilde bağlamışsın Cadıı. Nezaketen mi çoğul yazdın, sadece Banemin'e mi hitaben yazdın pek anlayamadım..

Herkese hitaben yazdıysan, ki ha Banemin, ha ben aynı şeyi savunuyoruz, senin yazmış olduğun alıntı yaptığım satırları, benim sana hitaben yazdığımı kabul et...

Dip not: Konudaki video yenilendi..
Yoo, uzun süredir burda olan ve tanıdığım, bu konuda karşıt fikirlerde olduğumuz herkesi kastettim. Birbirimizi bu konuda anlamadığımız net. Sonuç olarak,bir konuda karşı fikirleri savunmak, forum arkadaşlarıma verdiğim değeri azaltmaz ...

DipNot: ReaL' in son yazdığını eksik okumuşum. Ekleme yaptım

H.
CadII isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.