Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.04.13, 00:17   #4
Cenk
Üye

Cenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 9
Ettiği Teşekkür: 179
Aldığı Teşekkür: 584
Rep Derecesi : Cenk muhteşem bir gelişmedeCenk muhteşem bir gelişmedeCenk muhteşem bir gelişmedeCenk muhteşem bir gelişmedeCenk muhteşem bir gelişmedeCenk muhteşem bir gelişmedeCenk muhteşem bir gelişmedeCenk muhteşem bir gelişmedeCenk muhteşem bir gelişmedeCenk muhteşem bir gelişmedeCenk muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Atatürk'e Yahudi Diyenlere

Böyle bi' tavrı kesinlikle kabul edilemez bulurum aslında

Çok olmadı, Canan Arıtman Abdullah Gül'ü "Ermeni olmakla" suçladı. Her ne kadar partisinden de kendisinden de nefret etsem de, tüm Türkiye halkını temsil eden biri olarak ben Abdullah Gül'den "Ermeni olsam ne olur ki?" tarzı bi' cevap beklemiştim. Ama beni şaşırtmadı ve kalkıp da "Ermeni değilim ben!" diyerek soykütüğünü yayınladı. Böyle de odun bi' zihniyet tarafından yönetiliyoruz.

Ayrıca Tayyip Erdoğan, hem Gürcü, hem Yahudi, hem de Rum olmakla suçlanıyor. Milletinizin, Türklüğün, bi' suçlama olarak kullanıldığını tahayyül etsenize bi? "Bu Türktür!" deyip de birinin itibarsızlaştırılmaya çalışıldığını? Türklüğün itibarsızlaştırıcı bi' suçlama olarak görüldüğünü ve bu suçlamanın muhatabının da "Hayır tabii ki Türk değilim ben!" diye cevap verdiğini?

Empati her şeyden önemlidir. Bu yüzden bu tip suçlamalara onların içine saplandığı zihniyetle cevap vermek, sadece onların zihniyetine teslim olmak anlamına gelecektir.

Hayır, yüksek sesle karşılık vermek lazım; Atatürk dinsiz olabilir veya olmayabilir, ama dinsizlik kötü bi' şey değildir! Atatürk ister Yahudi, İster Türk, isterse de Mozambikli olsun, bu hiç bi' şeyi değiştirmez.
Cenk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Cenk'in Mesajına Teşekkür Etti.