Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.04.13, 00:19   #5
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161457
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Atatürk'e Yahudi Diyenlere

Bir insan isterse gitsin bahçesindeki ağaca, taşa tapsın. Beni hiç ilgilendirmez, ilgilendirmedi de..

Cenk 47 saniyelik videodaki kısa konuşmayı dikkatlice hem dinledim, hem de geçen yazıyı okudum..

Hatta metne de çevireyim..
Alıntı:
“Bizim devlet idaresindeki ana programımız, CHP programıdır. Bunun kapsadığı prensipler, idarede ve siyasette bizi aydınlatıcı ana hatlardır. Fakat bu prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların doğmalarıyla asla bir tutmamalıdır.

Biz ithamlarımızı gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz.”
Atatürk'ün bu konuşmasından, dinsiz olduğu mu anlaşılıyor?

Ben hiç öyle anlamadım.

Bilakis; CHP'nin dine dayalı olmayan, din tandaslı bir parti olmadıklarını vurguluyor.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.