Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.04.13, 12:23   #1
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2011
Yaş: 33
Konular: 1474
Mesajlar: 7,534
Ettiği Teşekkür: 29740
Aldığı Teşekkür: 33100
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Exclamation Sorunun Kaynağı Amerika'nın 'Âkilleri'! / Banu AVAR

Şu gerçeği görmek gerek!

Yıllardır bu milletin başındaki adamlar satın alınıyor, ekonomisi, savunması, eğitimine el konuluyor, medya ile zehir zerkediliyor; ama yine de bu millet PES demiyor. Direncini kaybetmiyor, en olmayacak zamanda ‘Hadi oradan!’ deyiveriyor.

İşte bu nedenle yüz yıl önce olduğu gibi NASİHAT HEYETLERİ, ÂKİL İNSAN SÜRÜLERİ; milleti, 'İKNA ODALARI'na almaya karar verdi. ‘Akil insan’ adı altında Batı beslemesi ‘aydınlar’ yollara düştü... Öte yandan Tayyip Bey milletvekilleri arasından ‘öz akiller’ heyetini de milleti ikna için görevlendirdi!..

Bu heyetlerin fikir babası Vamık Volkan adlı ABD istihbaratının psikolojik savaş harekat komutanı... Önce Ekopolitik adlı oluşumla deneme gezileri yaptırmıştı. Şimdi Türk Milletinin yok edilme süreci için ikna heyetlerinin beyin yıkama faaliyetini yönetiyor!

Milleti Aptal yerine koyarak Anadolu’yu turlayan ‘ihanet şebekeleri’ her gittikleri vatan köşesinde ‘secaat arzederken sirkatlerini’ ağızlarından kaçırıveriyorlar!

"Tüm Türkiye özerk yapılara ayrılmalı. Sadece Kürtlere özerklik verilmesi yeni bir sorun da yaratabilir. Kürtlere verilen haklardan yararlanamayan başka kesimler bu kez sorun çıkartabilir. Eğer bu süreç başarıya ulaşmazsa, Kürtler umutlarını, güvenlerini kaybederlerse Türkiye bir felakete sürüklenir. Her gün AVM’lerden, alışveriş merkezlerinden ceset parçaları üzerimize gelir, kana bulanırız"

Satılık basın bile baştacı âkillerin sakil beyanlarını saklayamıyor. Batı'nın hoparlörleri görevlerini manşet manşet açıklıyor:

Baskın Oran Efendi (!) ‘çözümü’ söylüyor; tehdidi ekliyor!..

Can Paker başkanlığında Malatya’da akıl dağıtan heyetteki Zübeyde Teker PKK’ya tazminat istemini dillendiriyor:

“PKK’ya iadeyi itibarın yanı sıra tazminat ödenmesi, tekke ve zaviyelerin açılması ve seçim barajının düşürülmesi ve genel affın çıkması gibi çok çeşitli talepler dinledik.”

Kerry’nin ‘akil’i Baskın Oran efendi İzmir Urla'da:

"Başımıza bela olan 'Ulus Devlet'ten kurtuluyoruz; 'Cumhuriyet'i demokratik olarak yeniden kuruyoruz" diyor!..

Konya’ya gönderilen şebekeden Celalettin Can, "Devleti yıkacağız!" diye gürlüyor!

Diyarbakır’da Kezban Hatemi’nin, Murat Belge’nin, Etyen Mahcupyan’ın dahil olduğu heyet, "Öcalan’a özgürlük!" diye çığırıyor...

Kandil’den terör örgütü elebaşısı Duran Kalkan "Eli tetikte süreci izlediklerini" beyan ediyor!

Barış, barış diye gıdaklayan, ‘akil sanatçılar’ elleri tetikte teröristlerin karşısında eli kolu bağlanmış, 'Türk Ordusu'nun silahına gül takıyor!..

Bütün bunları ilk kez yaşamıyoruz!..

1919 baharında yurdun çeşitli yerlerinde düşman güçlere karşı vatan topraklarını korumak amacıyla kongreler toplanmaktaydı... Bu hareket kısa zamanda millette karşılığını bulunca ihanet odakları İngiliz tavsiyesiyle 'İKNA' heyetleri oluşturmuştu!..

Amaç:
Halka, gayrimüslimlerle iyi geçinmelerini ve Dünya Savaşı’nı kazanan ülkelerin askerlerine karşı gelmemelerini öğütlemekti! Şehzade Abdürrahim Efendi başkanlığında yola revan olan heyet halkın büyük tepkisi ile karşılaşmış; ama Bab-ı Ali, halkın heyeti bağrına bastığını yazmıştı!

Balıkesir ve Aydın’da İhanet heyeti kovulmaktan beter edilmişti...

Aydın’da halk, Şehzade ve heyetini karşılamaya gelmeyince Esad Hoca suçlanmış ve Şehzade’nin karşısına getirilmişti.

Hüsamettin Ataman yazıyor:

“Şehzade, hocaya, 'Şehzade’yi bir misafir sıfatıyla olsun karşılamanız gerekmezmi?' diye sorar. Hoca’nın cevabı, Şehzade’de Burhaniye’dekinden çok daha büyük bir şok etkisi yapar.

Esat Hoca şöyle der: 'Efendi hazretleri Gelişinizin nedenini bildiğimiz için karşılamaya gelmedik. Bizim nasihata ihtiyacımız yoktur. Nasihatı bizlere değil, bizi ekonomik yönden öldürmeye çalışanlara vermeniz lazımdır.”

Bugün de Türk milleti bu besleme heyete gerekli cevabı aynen böyle vermektedir. Cevabın gerisi de gelecektir! Amerika'nın, İngiltere’nin yol haritası ellerinde, kanlı bir ‘barış’ türküsü dillerinde, anaların gözyaşlarının sel olacağı bir gelecek için halkı ikna salonlarına çekenler bu milletin çok iyi bildiği bir şeyi bilmiyorlar!

SORUNU YARATANLAR SORUNA DEVÂ OLMAZLAR!..


Sorun ancak onu yaratanlara gereği yapılınca ortadan kalkar!..


Banu Avar - Guncelmeydan.com


SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.