Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.04.13, 02:25   #11
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 980
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39534
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Amerika'da 3 Patlama

Bu patlama, Amerikan ve dünya kamuoyuna Suriye' yi suçlu gösterip ona saldırmayı meşrulaştıracak bir provakasyon da olabilir.

Ben dediklerime sadık kalmaya devam ediyorum... Amacı ve hedefi ne olursa olsun, arkasında kimler olursa olsun netice itibarıyle değişen bir şey olmayacak. Madem insanlar terör saldırılarında ölüyor ve ölmeye devam edecek, bari artık Amerikalılar ölsün! Bunu hiç bir vicdani rahatsızlık duymadan söylüyorum ve dediklerimin arkasında duruyorum. Hatta CIA operasyonu da olsa, bir somalili, bir suriyeli ya da bir Iraklı öleceğine, varsın bir Amerikalı ölsün.

Ha yeniden belirlemeyi yapayım! Madem bu terör saldırıları olacak...!!! Olacaksa sadece ve sadece Amerika' da olsun! Elbette dileğim olmamasıdır ama olacak; ve olacaksa o saldırılara en uygun yer, arkasnda kim olursa olsun, amacı ne olursa olsun Amerika hedef olsun! Dedim ya netice itibariyle değişen bir şey yok.