Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.04.13, 03:13   #54
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 980
Ettiği Teşekkür: 45967
Aldığı Teşekkür: 39531
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Mahalleye Yeni Taşınan Çocuk (Ben Cenk)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cenk Mesajı göster
Merhabalar hepinize,

Adım Cenk ve üniversite öğrencisiyim. Babam (Kartal34) devamlı siteden bahsedince merak edip ben de üye olayım dedim ve buradayım. Aslında daha önceden üyelik almıştım ama aldığım gibi yazmaktan vazgeçmiştim. Zira toplum normlarına ters görüşlerim var bi' çok konuda, babamla aynı ortamda yazınca problem olmasından çekindim Ama babam da ısrarla gel üye ol deyince tamam dedim, nasılsa artık günah benden gitti.

Tekrardan merhabalar hepinize, şimdiden hoşbuldum
Hah ha haaa... ''Sülfirik'' orta sınıf Kartal abimizin oğlu ''yarı proleter divane gençlik'' Cenk' de gelmiş.

Sen toplum normlarına babandan daha ters düşmezsen hatırım kalır, hatta gönül koyarım...

Herkes Mersin'e gidiyorsa tam tersine gitmenin keyfiyle Cenk.

Sana sımsıcak bir hoşgeldin diyorum.