Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.04.13, 01:35   #14
SuLTaN
Fosforlu

SuLTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 708
Ettiği Teşekkür: 36956
Aldığı Teşekkür: 24738
Rep Derecesi : SuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Fazıl Say’ları yok etmek yerine yüzlercesini yetiştirip gurur duyalı

Bu tutumunuz bana fazla tek taraflı gibi geliyor arkadaşlar...

Fazıl Say'ın yerinde olsaydım, beni bu kadar çok seven her türlü etnik grup ve dinden olan insanlar varken benimsenilen düşünceler konusunda insanları rencide edecek eylemleri ısrarla yapmazdım.

Kendisine verilen ceza doğrudur yanlıştır; bu acı bir şey. Ama şu su götürmez bir gerçek ki: herkes birbirine saygı duymak ve değerlerine sahip çıkmak zorunda. İnanır inanmaz, sever sevmez bu mühim değil. Mühim olan ateşe tapan birinin karşısında ısrarla ateşe küfretmemek, İslamiyeti benimseyenin karşısında onun değer yargılarına dil uzatmamaktır. Kimse kimseyle aynı şeye inanmak, aynı müzik tarzını sevmek zorunda değil. Müslüman olmayanı da çok seven Müslümanlar, ateist olmayanı da çok seven ateistler varken ve bu kişiler birbirlerinin görüşlerine saygı duyarlarken; dünya çapında bir sanatçının da bunu başarabilmiş olmasını dilerdim. Yargının kararı yanlıştır ama Fazıl Say'ın yaptıkları da çok doğru değil...
SuLTaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz SuLTaN'in Mesajına Teşekkür Etti.