Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.04.13, 02:05   #18
Kafka
Tam Üye

Kafka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5
Ettiği Teşekkür: 257
Aldığı Teşekkür: 1788
Rep Derecesi : Kafka muhteşem bir gelişmedeKafka muhteşem bir gelişmedeKafka muhteşem bir gelişmedeKafka muhteşem bir gelişmedeKafka muhteşem bir gelişmedeKafka muhteşem bir gelişmedeKafka muhteşem bir gelişmedeKafka muhteşem bir gelişmedeKafka muhteşem bir gelişmedeKafka muhteşem bir gelişmedeKafka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: İdeal Kadın Nasıl Olmalı?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Mecburen ''yorum'' seçeneği oldu.

Bir kadın önce kendisi için ideal olacak. Kendi ayakları üzerinde durabilecek ve kendisini asla ekonomik olarak eşine, sevdiğine, erkek arkadaşına bağımlı kılmayacak. Erkek sapıttı mı, ona bir kaç şans tanıdıktan sonra şutlayabileceğini hissettirecek. Erkek bilecek ki, eğer öküzleşirse(!) o kadın uçar gider. Ha bu iki taraf için de geçerli aslında.

Ha bir de ''fıttırık'' olacak kafadan. Spontane biraz... Aklına başka kadınların aklına düşmeyenler düşecek. Biraz sıradışı olacak yani. Aynı zamanda güzel, alımlı ve bakımlı da olmalı.
Aristo, beni feci gaza getirdin. O zaman ben de kendi ideal kadınımı tarif edeyim:

edebiyatı yani sanatı sevecek, felsefeye ilgisi olacak, şakayı sevecek, susmayı sevecek (ilginç gelebilir ama çok severim susmayı, evet, evet hiç şaşırma lütfen ) duygusal olacak, empati yapabilecek, anlayışlı olacak...

Tabii bunlar benim ideal kadın'ım. Tüm dünya'daki kadınlar böyle olsa seçim yapmak zorlaşırdı ama ben hemen Laetitia Casta'yı seçerdim o ayrı

Meraklısına Laetitia Casta (off ki ne off, hastasıyım hafız )

Geçenlerde ilk defa intiharı düşündüm. sonra direk bu düşünceyi kafamdan sildim. çünkü benim intiharım annem ve babamı yıkacaktı. tabi böyle bir şeye sebebiyet vermemek için önce onları öldürmek zorunda kalacaktım. sonra onların ölümüyle teyze ve amcalarımın da hayatı kararacağından, onları da öldürmem gerekecekti, ve basit intihar girişimim sonunda bir toplu katliama dönüşecekti..
Kafka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Kafka'in Mesajına Teşekkür Etti.