Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.04.13, 02:10   #19
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39619
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Fazıl Say’ları yok etmek yerine yüzlercesini yetiştirip gurur duyalı

Sultan, ben de uzun zamanlar senin gibi düşünüyordum. Ha seni kesinlikle anlıyorum, ondan kuşkun olmasın ama biz bunlara karşı çok yumuşak olduk. Hep onların darlattığı alanda onları kırmadan, incitmeden görüşlerimizi dillendirmeye çalıştık. Biz saygıda kusur bile etmedik bunlara ama bunlar layık değiller... O yüzden seni her ne kadar anlasam da bunlara direk girişmekten yanayım artık; aynı Fazıl Say gibi...

Mesela geçenlerde bu forumda hem de... Biri kalkmış kısa etek giyenlerin çıplaklığından bahsetmiş. Ha ben orda cevabını verdim de, bana kalırsa artık bunlara müsamaha ve anlayış limitimizi fazlasıyla kullandık. Ben mesela kısa etek ya da kısayı bırakın etekliyi çıplak gördüğünü söyleyen birine artık argüman koymanın gereksiz olduğuna inanıyorum. Bunlar diz hizası etek giyene bile ''çıplak'' diyorsa, ne anlatacağız ki? Sadece kontra girişmek kalıyor; yani ''daha kısa giysinler'', hatta ''etek bile giymesinler'' demek kalıyor bize... Çünkü bunlar normal insan değiller. Gerçekten değiller. Kontra ve suratlarına suratlarına... Yani yetti gari hep bunları kırmayalım, incitmeyelim diye saftirikçe düşünce ve davranışlarımız...