Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.04.13, 00:35   #13
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131128
Aldığı Teşekkür: 42553
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Tayyip Yok, Katil Apo Var!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi MartiNeAgLe Mesajı göster
yok artık o kadarda değildir dedim ve yanılmadım Tıme dergisinin sayfasına girdim ve bu ş..... ismine rastlamadım

Tam Liste
Nede olsa 60 senelik plan bile olsa, isimler belirlenmis.

Sadece Bayragini, Rüzgara göre ceviren kisileri bu sefer Bota almamislar..

Artik onlarda anlamistirki, böyle döneklerle is olamiycagini.

Bir taraftan Vatan sever gözüküp, öbür taraftan, Vatinin parsellenip, satan bir Insandan onlarda artik doymus olmalari lazim.

Nede olsa Yeni Rakiyi satin alip, kendilerine 70.000.000 Milyonluk Pazar acabildiler yaaaa.

Haydi Millet, bir zamanlar Fransanin Dönekligine karsi Danone malzemelerini almamistiniz, ayni uygulamayi Yeni Rakiya uygulayip, Trakya Rakisina artik yönelin.

Böylelikle Türkiyeden 540.000.000 Milyona Amerikaya satilan, Yeni Rakiyi 2,5 Milyara satin alan Yahudistan Kurucusu, Ingilizler, Rakilarini kendileri icsin.

Kendi Milli üretimiz bize yeter.

Türkiyede yetisen Salkimlarida bu Itlere satip, ayni Hindistanlarin oldugu duruma düsmeyin.
Buradan Caylari gemilerine yükleyip, Ingilterede islemini yapan Yahudistan Kuruculari, ayni Mali yine Hindistanlara satip, Parlamentoya baski yaptiklari icin, Baskalarinin cayi, kendi ülkesinde yapilsa bile, satilmamasini saglamisti.

Böylecene yola cikan Gandhu, Hindistanin bir ucundan öbür ucuna yürüyüp, Hindistanda Ingilizler tarafindan Pazarlanan Tuzu bile Hindistan Okyanusundan temin edip, Sömürücü Ingilizlerin, acliktan Memleketlerini terk etmesini saglamisti.

Tabiki simdi bu Sahtekar Rize Cay Pazarlayicilar ne kadar bunlara gebe oldugunu söyliyemiyecegim.

Isterseniz, Rizede bulunan Özel yapim caylari almaya kalkin bakalim, öylelikle AKP tarafindan Parsellenmis Cay Ticaretini daha iyi anliyabilirsiniz!.

Haydi gecmis olsun, Kancayi yemis Rize Caycilarii.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.