Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.04.13, 06:21   #5
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131084
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Hayat Milletvekillerine Güzel !

Alıntı:
23 bin liraya kadar olan faturalar halkın cebinden
Bir zamanlar AKP yandasi olan bir itle calisirken, Firmasinda bilgisayarlari düzeltiyordum.
Bu IT baska Firmadan ayrildiginda, nasil devam edicegine aglanirken yardim istemisti!.
Bu ITI himayeme alip, yardimda bulundugumda, bir ara faturalardan sikildigini söylemeye baslamisti.
Tamam dedim, hepsini bir topla, bir gözden gecireyim!.
Üc telefona 2700€ fatura ödedigini ögrendikten sonra, Burada Telefon sirketinde, sikayette bulunup, bunlarin 98€´ya düsmesini saglamistim.
Halbuki simdi dahada asagiya düsebilirdi ama böyle ITLERE degmez!.

Alıntı:
Trafik cezamız olmasın, ömür boyu kırmızı pasaportumuz olsun
Almanyada A3´te gezen bunlari daha fazla görürdü.
Bir günü Arabamin önüne cikan Üc Bakan arabasi, hic Trafige bakmadan Otobana girdigi gibi, hemen son seride gecmeye calisti!.
Kendimde O anda hizli geldigim icin anca birini önüme alip, kendi arabami, aralarina öbürküsüne carpmadan yerlestirmeye basarmistim!.
Bundan etkilenen Bakan sürücüleri, derhal sag seride gecerek, formalarini bozdular.

Normalinde Bakan söförleri özel egitim gördükleri icin, 250´den fazla hiz yaparken bile 1 veya 2 metre mesafe birakirlar. en yararlida bu mesafedir zaten.

Böylelikle kaza durumda bile, baska arabanin arasina girmelerine müsade vermezler, ortada olan bakanda en iyi sekilde aralarinda korunmus olur.

Alıntı:

11 bin lira maaş alıyorlar
Uykuda kazandiklari maaslarina nasil Telefon Faturasi karistigini bilmek isterdim gercekten!.

Yoksa devamli Nenni söyleyenmi var Telefonda?.

Yoksa sinirlerini yatistirmak icin, devamli Hafif karilari arayip, anirmalarimi dinliyor bu Dindar Vekiller?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.