Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.04.13, 09:35   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Kötü, iyi olarak nasıl pazarlanır?

KÖTÜ, İYİ OLARAK NASIL PAZARLANIR?

AKP’nin “akil adamlar” diye topluma, Türk milletine lanse etti
ği insanların içinde ağzı laf yapan, karşı tarafı etkileyecek demogoji ustası adamların yanında "vantroloğ" olup karşı tarafa sesini duyuramayacak çapta adamlarda var. İçlerinden bazıları sadece biraz daha ünlü olurmuyum, bazıları dağıtılan rant'dan bizde günü zamanı geldiğinde hissemize bir şey düşerse bir pay kapabilirmiyiz sevdası ile bu işe bulaşmışlardır.

Türk milletinin tepkilerine rağmen, gördükleri hakaretlere rağmen akıllı adam oynamaya şimdilik devam ediyorlar.
Yapmaya çalıştıkları iş ve propaganda aslında devleti bölme işidir. Türkiye'ye hayır getirmeyeceğini içlerinden bazıları hem biliyor hem farkında, ama alil olan bir durumu alilülala olarak gösterme becerisi yarışı içinde olan, adına akil denilen ama akil olmayan birilerinin aferin delisi olmuş adamlar!

Bu anlatım kapsamında bir fıkra:

KÖTÜ,
İYİ OLARAK NASIL PAZARLANIR?

İki eski arkadaş seneler sonra yolda karşılaşırlar.
Eski günleri andıktan , hal hatır, sağlıktan sonra çoluk çocuk sorma faslı ve biri diğerine sorar,

“Yahu senin, benimkiyle yaşıt bir kızın vardı, o şimdi ne yapıyor?”

Arkada
şı cevaplar:

“Sorma, bizimki liseyi zorla bitirdi s
ınavı kazanamadı ama özel bir şirkette sekreter olarak çalışmaya başladı. Kısa sürede patronun gözüne girdi, özel sekreter oldu. Patron nereye gitse onu da beraber götürüyor. Kürkler, pırlantalar hediye ediyor. Yurt dışına bile beraber gidiyorlar. Hatta yakında kızıma bir araba bile alacak."

Bu arada, senin k
ız ne yapıyor?

Adam içini çeker ve biraz mahcup bir sesle “Sorma” der, “Benimki de eskort KIZ oldu ama ben senin gibi güzel anlatamıyorum.”

Şimdi alil olanı alilülala olarak anlatanla, alil olarak anlatanın farkını akil adam denilen akılsızları takip ederseniz anlarsınız.

20.04.2013
Mustafa Akten
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.