Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.04.13, 11:53   #3
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131287
Aldığı Teşekkür: 42663
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kötü, iyi olarak nasıl pazarlanır?

Cevabim, yandas gazeteden olsun dedim, anca simdi onayliktan gectiginde yayinlandi.

Alıntı:
Cetin - \'MİLLETİN GÖZÜ ÖNÜNDE TARTIŞALIM\'
Buna bu Vatan Haini AKP gelmez!. Daha yeni Milliyette calisan birinin AKP´nin yalanlarini erken acikladigi icin, baski yapmis, Dogruyu aciklayan sahisa sansür koydurtmus, Gazeteden istifalar olmus!. Böyle gercekleri saklayan TC harfine, Türk Ismine karezi olan bir Bosbakan, TBMM´inden bile uzaklastirilmasi lazim!. Bir zamanlar Cihan harbini kazanmis, Oslo anlasmalarinda kaybettigimiz topraklarin, ikinci vurgununu AKP yapmak üzere, Vatani bölmeye soyunmus, Türklügü bile kabül göremeyen zihniyet!.
Yoksa aklimda kalanlardan anca yazmaya mecbur kalacaktim.
Acaba A-Kil diye gecermiydim, bilemezdim ama.

Ana haberden maalesef bir alinti alamadigim icin, sadece Su anlasmalar davasinda daha ne sözler verildiginden bahsediliyordu, yani Pazarlik noktasi ney oldugunu sorusturuyorlardi.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.