Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.04.13, 23:39   #21
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kadir İnanır'dan Bahçeli'ye Sert Yanıt!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
Sayın ala'turka,

"Siz Tanrı misafiriyim" diyen herkesi evinizde barındırır mısınız? Bir bakarsanız; hırlı mıdır, hırsız mıdır? Şimdi, biz "barış geliyor" diyen herkese nasıl kayıtsız şartsız "evet" diyebiliriz? Zeka yoksunu muyuz biz? Barışı herkes ister. Ama onurlu bir barışı. Siz, şu anda ayrıntıları biliyor musunuz konuyla ilgili. Sizi aydınlatan oldu mu? Sadece barış sözü dönüp dolaşıyor ortada. Neyin karşılığı barış gelecek? Bugünkü tutumların, 10 yıl sonra getirisi ya da götürüsü ne olacak? İkna etsinler beni, destekleyeyim. Yoksa zor. Çünkü ben, algıları açık, görebilen, yorum yapabilen, olası ihtimalleri, ayrıntıları gözden kaçırmayan bir beyinim. Ne yapayım? Allah böyle yaratmış
Sayın cadı aynı şeyi ben size tersten sorayım, pkk ya verileb bir taviz varda bizmi bilmiyoruz, sizi bu konuya kim inandırdı, kaynaklarınız ne derece sağlam

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Subutay Mesajı göster
Baştan alıyorum, Apoya ve pkk ya hangi vaatlerle bu süreç sağlandı ? Bunun cevabını verebilir misin ?

Uzlaşma komisyonu sağlayamaz sa ki referanduma gider konu bu da akp gibi sahte oycular için çokta zor bir süreç olmaz.

30 yıllık terörist davasını bırakacak ve elini kolunu sallaya sallaya gidicek.

Çok merak ediyorum hiç şu akil adamlar sürecinde inceledinmi pkk nın çekilme isteklerini ?

Tekrar tekrar soruyorum Van heyetinden neler talep edildiğini inceledin mi ?

Kandil ve imralının taleplerini inceledin mi?

Ne demişti senin sevgili başbakan yardımcın? İ lk üç madde içerik olarak değiştirlemez ama anlam olarak değiştirilir ?

T.C. ibaresinin devlet kurumlarından kaldırılmalarından rahatsızlık duyuyor musun?

Laikliği savunuyor musun ?
Evet pkk babasının hayrına çekilmiş değil elbet, anayasada ufak tefek değişiklikler olacağını sanıyorum, ama bunlar üniter yapımızı bozacak cinsten olmayacak, mesela vatandaşlık tanımında yapılacak küçük bir değişiklik ortamı yumuşatmaya yetmiştir diye düşünüyorum, hükümetin öyle büyük vaadlerde bulunacağını sanmıyorum, zaten pkk da sıkışmış durumdaydı,
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla