Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.04.13, 23:55   #24
Tntcool
Kelebek gibi uçar, arı gibi *******...

Tntcool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 99
Ettiği Teşekkür: 13476
Aldığı Teşekkür: 20635
Rep Derecesi : Tntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisi
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kadir İnanır'dan Bahçeli'ye Sert Yanıt!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Apo iti eskiden de hükmedip askerlerimizi şehit ettiriyordu,
otuz senelik bir sıkıntı, birde bu şekilde densin eskisinden daha fazla bişi kaybetmeyiz, bu memleketin dinamikleri bu kadar zayıf değil, bir hareketle yıkılsın,

Bence Türk milleti her şeyin farkında, ülkesine sahip çıkmasını bilir, endişeye mahal yok
Fazla birşey kaybetmezsin tabii, bu süreçle bölgedeki halkın tümü kaybedildi...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
30 Senedir hep silahla askerle çözülmeye çalışıldı ne oldu ? Olan onca vatan evladımıza,şehitlerimize oldu. devlet aga çıkıp asıp kesip ahkam keseceği yerde çözüm üretsin o zaman, Birşey olmaz devletimize merak etmeyin deneyip görmek lazım.

Dene dene bir şansın olursa bir daha denersin; sanki bu ülke cikletten çıktı. Neyi deniyorsun ?

Alıntı:
Eğer milletin kaldıramayacağı bir söz verildiyse elbet bu anayasa yapılırken su yüzüne çıkacaktır,

Bütün partilerin katılımı ile anayasa hazırlanmakta, üniter yapımızı zedeleyecek bir durumla karşılaşırsak o zaman sesimizi hep beraber çıkarırız, şimdiden öldük bittik demenin bir manası yok gibi

AKP-BDP anayasayı yaparsa sandık falan hikaye olacak...

Alıntı:
Sayın cadı aynı şeyi ben size tersten sorayım, pkk ya verileb bir taviz varda bizmi bilmiyoruz, sizi bu konuya kim inandırdı, kaynaklarınız ne derece sağlam

Evet pkk babasının hayrına çekilmiş değil elbet, anayasada ufak tefek değişiklikler olacağını sanıyorum, ama bunlar üniter yapımızı bozacak cinsten olmayacak, mesela vatandaşlık tanımında yapılacak küçük bir değişiklik ortamı yumuşatmaya yetmiştir diye düşünüyorum, hükümetin öyle büyük vaadlerde bulunacağını sanmıyorum, zaten pkk da sıkışmış durumdaydı,
Adamlar çekilse ne olacak, Suriye'de işlerini bitirip tekrar buraya gelecekler.
Sen verdiğin tavizle, kaybettiğin halkla, geriye dönemeyeceğin bir konjonktür içerisinde kalacaksın.

Körü körüne desteklemeyin biraz sorgulayın...
4 Üyemiz Tntcool'in Mesajına Teşekkür Etti.