Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.04.13, 23:58   #26
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32394
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Kadir İnanır'dan Bahçeli'ye Sert Yanıt!

Kürtlere verilmesi gereken sadece dil ve kültürlerini tanıma hakkıydı.. ben bunu bir hak olarak görüyordum..

Buradan sonrasında yapılanlar tamamen bölünmeye girer sayın @Alaturka ve siz bu bölünmeyi şu an açık bir şekilde destekliyorsunuz..

Lütfen googledan ufak bir araştırma yapın bugün "akil" diye seçilenlerin açıklamalarına göz atın..

Birisi "İrandaki deprem takdiri ilahi" diyor, Birisi "Ne mutlu türküm diyene ve okullarda okutulan andımız kaldırılacak" diyor, Birisi "Apo serbest bırakılsın ve siyasete girsin" diyor

Böyle bir heyetin siz tamamen barışçıl ve ülke bütünlüğüne yönelik propaganda yaptığından halen eminseniz size aklınız çok güzelmiş güle güle kullanın demek istiyorum..
SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.