Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.04.13, 00:00   #27
Subutay
Eflamor

Subutay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 166
Ettiği Teşekkür: 30889
Aldığı Teşekkür: 14584
Rep Derecesi : Subutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kadir İnanır'dan Bahçeli'ye Sert Yanıt!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Kürtlere verilmesi gereken sadece dil ve kültürlerini tanıma hakkıydı.. ben bunu bir hak olarak görüyordum..

Buradan sonrasında yapılanlar tamamen bölünmeye girer sayın @Alaturka ve siz bu bölünmeyi şu an açık bir şekilde destekliyorsunuz..

Lütfen googledan ufak bir araştırma yapın bugün "akil" diye seçilenlerin açıklamalarına göz atın..

Birisi "İrandaki deprem takdiri ilahi" diyor, Birisi "Ne mutlu türküm diyene ve okullarda okutulan andımız kaldırılacak" diyor, Birisi "Apo serbest bırakılsın ve siyasete girsin" diyor

Böyle bir heyetin siz tamamen barışçıl ve ülke bütünlüğüne yönelik propaganda yaptığından halen eminseniz size aklınız çok güzelmiş güle güle kullanın demek istiyorum..
Bu kısmı iyi oku ala'turka ve slower bunlara razımısınız ?
Asya boz kırlarında bir bebek dünyaya geldi. Bu bebeğe asya stepleri beşik oldu. Rüzgarlar şarkı söyledi ona. Yıldızlar yol gösterdi. Yağmurlar yıkadı. Bu bebek büyüdü ve ona Türkadını verdiler. Türk büyüdü kasırga oldu tayfun oldu. Türk budur. Türk tayfundur, kasırgadır, Boradır. | Mustafa Kemal Atatürk.

la şey e vaki ün mutlak bel küllün mümkin
nisi credideritis non intelligentis
Subutay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Subutay'in Mesajına Teşekkür Etti