Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.04.13, 17:09   #1
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Türk Bayrağına Tahammülleri Olmayan Kendilerini Akil Sanan Zatlar

Bugünkü Sözcü gazetesinde İzmit'te kendilerini akil sanan zatların toplantısına giren bir bayan ayağa kalkarak elbisesinin altına sakladığı Türk Bayrağını çıkartıp, salonda tepki için açmış.

''Türk Bayrağını içeri sokmak yasak, elinde Türk Bayrağı olanlar salona alınmıyor, ben de kıyafetim altına saklayarak girdim, bu mu sizin açılımınız'' diyerek çok güzel tepkisini ortaya koymuş.

Boyunlarına taktıkları poşu ile toplantılara katılan kendilerini akil sanan zatlar, sanırım Türk Bayrağını görmekten rahatsız oluyor ki, toplantıya sokulması yasaklanmış.

Geldiğimiz nokta bu işte. Siz kendinizi neyin akili sanıyorsunuz? Akil diye sizi bayağı bir havaya sokmuşlar, sizlerde kendinizi o sınıfa sokmuşsunuz sanıyorum.

Türk Bayrağını görmeye tahammül edemeyen kişiler benim için akil değil, sakildir.

LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.