Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.04.13, 21:16   #5
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131072
Aldığı Teşekkür: 42526
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 'Akil değil aptal' | Müjdat Gezen

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Bu gizli tanık olayı kadar saçma bir şey sadece bizde vardır sanırım.

Adamın biri çıkıyor birini suçluyor, gariban da ceza alıyor. Suçlayanın kim olduğunu bile bilmiyor. Demek herkes çıkıp gıcık olduğu biri hakkında gizli tanıklık yapabilir bu ülkede.

Taliban Ülkelerde bayagi yayilmis bir taktik.

Onun icin zaten, Afganistan Kuzey birligi, hep bunlara karsi savasti!.

Ruslara karsi, Amerika Teröristini yolladiginda, Kuzey birligi degilde, Talibanlari secmesi, tabiki hesaptaydi.
Kuzey birligini Terörist ilan etmesi sorunlar yaratabilirdi, cünkü Osmanli zamanindan kalma anlasmalara göre, Sancak Problemlerinde, 40.000´le 60.000 Bin Asker anlasmalari var.

Türkiye Arsivinde Original yazilari daha mevcut oldugunu saniyorum!.

Bunu tesadüfen, bayagi zaman üzerinden geciyor, okudugumu zannediyorum!.

O zamanlar Türk ne oldugunu ögrenme amacli, tarihi kitaplara önem vermistim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.