Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.04.13, 05:32   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 542
Mesajlar: 2,817
Ettiği Teşekkür: 21800
Aldığı Teşekkür: 11424
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Basiret Sahibi Atatürk

BASİRET SAHİBİ ATATÜRK

Kurtuluş savaşını yapmak zorundayız. Savaşı kazanacağız.

1-Padişah ve halifelik kaldırılacak,
2-Egemenlik Türk halkına ait olacak,
3-Halk kendini yönetenleri seçecek,
4-Kadın erkek eşitliği sağlanacaktır.
O mutlu günün ilanına kadar aramızda kalmak koşuluyla!
“CUMHURİYETİ İLAN EDECEĞİM”
22/Aralık/1919 Hacıbektaş/Nevşehir
Ali Bektan/İlkbiz Yayınevi s.145

Atatürk ve bırakıtlarını, özellikle Nutuk kitabını okuyanlar bilirler ki, Atatürk gerçek manada basiret sahibi, özellikle milli meselelerde öngörü sahibi bir insandı. Yukarıda 4 başlık halinde ve 1919 yılında ifade ettiklerinin tümü, bu ifadeleri kullandığı tarihten 4 yıl sonra hayata geçmiş ve Cumhuriyet ilan edilmiştir.

Bu gün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk bayramı! Dünyada çocuklarına bayram hediye eden tek milletiz. Bununla övünüyor ve gururluyuz. Atatürk bunun için “Türk, Övün, Çalış, Güven.” Demiştir. Güven derken kime güvenilecektir? Elbette ki Türk bireyi önce kendine sonra, “Bir Türk Dünyaya Bedeldir” sözünden hareketle bireylerin meydana getirdiği Türk milletine güvenecektir.

Asimilasyon yok! Cumhuriyet tarihi boyunca hiç olmamış, kendini Türk sayan, “NE MUTLU TÜRKÜM” diyebilen herkes ırki seçeresine bakmadan Türk’tür.

Irkçılık yoktur!

Bu gün Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı! Türk milletinin ve çocuklarının bayramı kutlu olsun.
Bir sevinçli haber daha, bu gün Ankara’da Milli Merkez adı ile bir merkez kuruluyor.. 11 yıldır Cumhuriyeti yıkmak, Cumhuriyetin ilkelerini ve Cumhuriyetin değişmez banisi ve kurucusu, Türk milletinin kendine Atatürk yaptığı tarihi şahsiyeti Türk milleti belleğinden silmeye çalışanlara karşı Türk çocukları tarafından mücadele etmek üzere kuruluyor milli merkez! Duyarlı arkadaşlarımızın kayıtsız kalmaması dileğiyle nice 23 Nisan bayramı kutlamalarına.

23 NİSAN 2013-
Mustafa Akten
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.