Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.04.13, 12:36   #8
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Uğur Dündar' ın TV kanalı Artı 1 test yayınına başladı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mustafa Akten Mesajı göster
İngilizce galiba benim sesim anlamına geliyor "myvoice". Bende yazılana teşekkür etmişim ama, yazdığını onayladığım anlamına değil, sadece katılımcılığına. Bazen diğer arkadaşlarında aynı şekilde katılmadığımız fikirleri altına teşekkür ifademiz çıkıyor, o teşekkürlerde fikri ve yorumu kabul ettiğimiz anlamına değil, katılarak görüş serdettiği içindir.
Mustafa üstad dediklerinize bende katılıyorum, beğenmesekde teşekkür bir nezaket ve kültür gereği ama katılmadığım kısmı bu arkadaşın bir fikri yok, sadece iftira atmış, bence teşekkür haketmiyor, çaldı diyerek, bana göre iftira atarken, neyi nasıl çaldığını, argümanları ile belirtseydi.

Bu gibiler Deniz feneri davasını, gemicikleri normal görüp savunur, sağa sola çamur atarlar fikirleri, düşünceleri yoktur. Onun gibiler için hep başkaları düşünür, onun gibiler için karar verirler, oda ne duyduysa onu doğru bilir. Ben bu gibilere acıyorum aslında.
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.