Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.04.13, 10:02   #3
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: "T.C. İnsin, Kalksın" Diyen Şerefsizdir

Bir gün alınları gerçekten de karışlanacaktır bunların.

Bu Cumhuriyet nerdeyse yokluk şartlarında kurulurken harcında 2 damla suyu, bir parmak çimentosu olmayanlar şimdi o Cumhuriyet' in nimetlerinden yararlanarak açıkça ve pervasızca Cumhuriyet düşmanlığı yapıyorlar.

Bu ihanet hesapsız kalmaz!

__________________
Sn. Aristo kardeşim güzel bir cümle yukarıda ki metin. Hem bir düşmanlığa vurgu yapıyor, hemde hepimizin dileği ve temennisi olan gelecekte, yapılan ihanet ve hainliklerin hesabının görüleceğini vaaz ediyor.


Aklıma saniyen DP siyasi iktidarı onun hükümeti ve başbakanı geliyor. Hazreti imam Recep Tayyip ile Menderesi mukayese ettiğinizde, ikisi de siyasi ve mali ikballerini Amerika'ya ve yöneticilerine bağlamış, ikisinin zamanında Cumhuriyet ilkeleri yerine irtica ve din eksenli faşizan bir idare konmak istenmiş, ikisi zamanında Üniversitelerde öğrenci hareketleri had safhaya çıkmış, ikisi zamanında insanlar Cami, Okul ve istifade ettikleri mekanları ayırır köylerde kahvehaneleri bölecek kadar ileri gidilmiştir.

Bu gün APT yaşamına bakınız! Aynı sahanlıkta oturanların dahi birbirlerine selam vermediği, birbirlerine düşmana bakar gibi baktıklarını görüyoruz.

Bunları yapanlardan ve sebep olanlardan birinin sonunu söyleyeyim. Radyo naklen yayın yapıyor nereden Yassıada'dan, Mahkeme Başkanı Salim Başol önündeki mikrofon açık ve başlıyor konuşmaya; sanıklar getirildiler, bağlı olmayarak yerlerine alındılar, duruşmaya devam olundu ve sonuç; Menderes İdam ediliyor. Türk milleti Menderesin milletine yaptıklarına rağmen önün idam edilmesini istememiş ve bir çoğu gönlünde buruk da olsa affetmiştir.

Tarih tekerrür eder ne zaman? kendinden ve geçmişten ders alınmadığında! Şimdi imam Recep Tayyip ve şürekasının tarih önünde nasıl bir hesap ve sığaya çekileceğini tahmin eden varmı?
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.